Ви тут
Головна > Стрічка новин > Китайці навчили штучний інтелект шукати контрабанду

Китайці навчили штучний інтелект шукати контрабанду

У Китаї розробили спеціальні пристрої для контролю безпеки, розроблені на основі штучного інтелекту, що сприятимуть пришвидшенню огляду і зменшуватимуть черги на контроль безпеки.

Так, розроблений пристрій може розпізнати 89 видів контрабанди з точністю більше 95% лише за 0,7 сек.

Зараз огляди в Китаї здебільшого проходять із використанням портативних металошукачів, що досить довго і складно. Подекуди використовуються рентгенівські сканери, до яких ставляться із осторогою через випромінювання.

Нові пристрої працюють за наступним принципом: людина підіймає руки і проходить скрізь пристрій, що ідентифікує металеві і неметалеві предмети. У результаті такого огляду можуть бути виявлені небезпечні і контрабандні предмети під одягом людини.

Зі слів Ху Ліня, головного конструктора, електромагнітне випромінювання цього пристрою становить лише одну тисячну частку випромінювання мобільного телефону. У пристрої також реалізована “інтелектуальна технологія захисту конфіденційності”, що пікселізує обличчя людини і її інтимні частини.

Наразі пристрій тестується у пекінському міжнародному аеропорту Шоуду.

До речі, раніше повідомлялося, що китайські розробники пропонують використати систему розпізнавання облич для автоматичної реєстрації в аеропорту. Вже у травні оновлена система використовуватиметься в аеропорту міста Чанша, а з червня – в аеропорту Юйлінь.

Top