Ви тут
Головна > Світ > Лікуємо герпес на губах

Лікуємо герпес на губах

gerpes-na-gubaxГерпес − одвічна проблема жінок. Ці маленькі прищики на обличчі не тільки виглядають неестетично, а ще й дуже часто сверблять. А коли ми знаємо, що виглядаємо не на всі 100, то відчуваємо дискомфорт і невпевненість. Тож, ми підготували 5 найкращих способів для лікування герпесу як  народними рецептами, так і за допомогою лікувальних засобів, які продаються у кожній аптеці.

Чому виникає герпес?

Осінь та початок дощового сезону − пік загострення герпесу. Все це через послаблення імунітету та авітаміноз. До того ж, майже 90% всіх людей на планеті мають в організмі вірус герпесу, то ж поява його на обличчі − це лише справа часу. І якщо ви потрапляєте в зону ризику та маєте постійні проблеми з герпесом, читайте нижче, як позбутися герпесу на губах.

Медикаментозне лікування герпесу

Почнемо з найдієвіших та медикаментозних засобів. Адже, якщо ви хочете швидко і дієво вилікувати зовнішній герпес (від вірусу не можливо позбутися), ліки просто незамінні. Завдяки Зовираксу, Герпферону, Ацикловиру, Фенистілу Пенцивиру від надокучливих пухирців на обличчі можна позбутись всього за 5 днів. Головне, мажте уражені місця якнайчастіше. І герпес обов’язково вас покине.

[do action=”gear”]Майже 90% всіх людей на планеті мають в організмі вірус герпесу[/do]

Народні методи лікування герпесу

Крім різноманітних мазей з аптек, герпес можна лікувати і вдома народними методами. Це для тих, хто не дуже полюбляє синтетичні засоби, а віддає перевагу органічним лікам, приготованим власноруч. Іноді таке лікування дієвіше за стандартні аптечні мазі.gerpes

До таких належать − застосування ялівцевого масла. Його можна використовувати як самостійне лікування, або для посилення ефекту мазі з аптеки. Застосовуючи це ефірне масло, лікування герпесу можна скоротити до 3 днів. Використовувати масло можна, змазуючи пухирці через кожна 3 години. Потім перед сном прикладіть компрес із ватного тампону та масла на 30 хвилин. Саме це і пришвидшить процес видужування. Не бійтесь, якщо відчуватимете поколювання, це нормально. Ось тільки якщо біль буде взагалі нестерпним, то спробуйте інший метод лікування герпесу.

Також, щоб позбутися герпесу на губах, можна використовувати прополіс. Спосіб застосування той самий, але мастити уражене місце слід частіше − кожні 2 години, та й на ніч не потрібно прикладати компрес. Єдине застереження − не забувайте мазати уражену шкіру після прополісу пом’якшуючим кремом, що пришвидшить регенерацію, і, відповідно, лікування герпесу.

Кухонна сіль − ще один помічник при лікуванні герпесу. Щоб вилікувати пухирці, потрібно прикладати по декілька крупинок солі 3 рази на добу. Але, вже через 10 хвилин потрібно змити сіль. На ніч бажано зробити компрес із солі. Для цього візьміть столову ложку солі та 1/3 склянки води та розмішайте.  В цьому розчині змочіть марлю та покладіть теж на 10 хвилин на уражені місця.

Зубна паста … проти герпесу?

Багато хто з людей використовує проти герпесу зубну пасту. І якщо розпочати лікування на перших стадіях-поколювання над губами − то результат буде не гіршим за медикаментозний. Потім, коли вже з’являться прищики, потрібно мазати уражені місця пастою не менше 4 раз на добу. Такий ефект паста дає за рахунок наявності охолоджуючих компонентів (екстракт м’яти, ментолу) та підсушуючих речовин.

Top