Ви тут
Головна > Світ > Меблі під замовлення – шлях до заповітної мрії

Меблі під замовлення – шлях до заповітної мрії

Меблі під замовлення – шлях до заповітної мрії

VQztPvlSFeYВже давно пройшли ті часи, коли багато домівок були схожі між собою. Коли за меблевим гарнітуром стояла черга і було модно мати такий, як у сусіда. Сьогодні меблі створюють неповторний затишок у домі, відображають смаки хазяїв та радують позитивною енергетикою. Меблі під замовлення – реалізація вашої мрії.  Це не лише унікальні вироби, які будуть відповідати всім вашим вимогам, це і спосіб перетворити ваше помешкання в неймовірно затишне місце, в якому буде хотітися проводити як можна більше часу.

Сучасний меблевий ринок пропонує величезну кількість різноманітних меблів. Однак такі меблі є шаблонними, вони скоріше навіюють нудьгу, аніж приносять естетичну насолоду. До того ж дуже часто такі меблі виготовляються із найдешевших матеріалів та фурнітури. А отже дуже швидко зношуються.

7 переваг меблів під замовлення

Для того, щоб ваш будинок був наділений надихаючою атмосферою, необхідно розкрити його прихований потенціал. Адже доведено, що бажання створювати щось нове та йти до нових горизонтів розкривається в нас, коли навколо приємна атмосфера. Щодня дизайнери працюють над тим, щоб створювати індивідуальні інтер’єри, які б щоденно радували людину. Виділимо найважливіші переваги, які надають меблі під замовлення:

  • Індивідуальний проект. Перед тим як створювати ескіз меблів під індивідуальне замовлення, здійснюється огляд приміщення, в якому вони будуть розміщені. Компанія має враховувати не лише важливі деталі, але й кожний вільний сантиметр приміщення, можливості для приховання труб, нерівності підлогового покриття, висоту стелі. Під час створення проекту, кожна дрібниця має значення, оскільки меблі мають вписуватися в кімнату ідеально.
  • Врахування індивідуальних побажань замовника. Можливо ви хочете, щоб ваша шафа-купе мала незвичайні поличкита ящики, або ж колір кухні був скомбінований за індивідуальними смаками. Меблі за індивідуальним замовленням втілюють мрії в реальність. Переваги індивідуального, проекту полягають в тому, що враховуються всі побажання, розташування та естетичні смаки майбутнього власника. Такі меблі надзвичайно зручні у використанні та побуті.
  • Можливість візуалізації. Ви зможете побачити макет ваших меблів до того моменту, як вони будуть виготовлені. Це здійснюється за допомогою спеціалізованої програми. Ви матимете змогу побачити як меблі виглядатимуть і зможете внести зауваження та власні корективи.
  • Єдиний екземпляр. Кожен виконаний проект меблів виготовляється в єдиному примірнику і відповідає особливостям конкретного приміщення і потребам конкретного замовника. Такі замовлення не отримують масового виробництва, а тому будуть радувати лише вас.
  • Втілення нестандартних рішень. Меблі під замовленнявиготовляються з творчим підходом до справи. Найсміливіші креативні ідеї втілюються у таких меблях та не можуть бути повторені ще раз.
  • Зручність. Під час виробництва меблів на замовлення враховуються індивідуальні побажання клієнта. Відтак меблі виготовляються під ваш зріст, з необхідною кількістю висувних ящиків, відповідають функціональному призначенню.
  • Екологічність. Відповідальний виробник зможе вам надати всі необхідні сертифікати якості, і ви зможете впевнитися в нешкідливості замовлених меблів.

Компанія «Меблевий городок» пропонує меблі під замовлення будь-якого рівня складності та будь-якого стилю (класичний, модерн, хай тек тощо). Ви прагнете замовити меблі за індивідуальним ескізом найвищої якості? Довірте цю справу надійному виконавцю і у вашій домівці з’явиться меблевий гарнітур  найвищої якості, у стилі який би відповідав вашим смакам. Обирайте лише найкраще і насолоджуйтесь інтер’єром у себе вдома з меблями за окремим замовленням!

Top