Ви тут
Головна > Лайфстайл > Міфи про ожиріння

Міфи про ожиріння

Фахівці виділяють різні стадії і форми ожиріння. На жаль, зараз ця проблема найбільш широко поширена. Іноді досить перейти на більш здоровий спосіб життя, дотримуватися збалансованого раціону харчування, щоб повернути гарну форму.

В деяких випадках доводиться максимально багато часу і сил витрачати на тренування, багаторазово посилювати фізичні навантаження. І в особливо важких ситуаціях показано лікування ожиріння хірургічним методом. Саме баріатрія, оперативне втручання, дозволяє регулювати споживання їжі, домагатися насичення навіть при мінімальних порціях їжі.

Сьогодні ми розглянемо найбільш поширені омани про зайву вагу, які збивають людей з пантелику, провокують використання неефективних методів зниження ваги.

Головні міфи про ожиріння

Існує досить багато різноманітних міфів про ожиріння, зараз прийшов час зупинитися на найбільш відомих.

    • У першу чергу згадується омана про величезну користь жорстких дієт, наближених по режиму до голодування. Насправді надмірно суворі дієти в кінцевому підсумку призводять до збільшення ваги, а не до її втрати. Вся справа в тому, що подібне голодування провокує серйозні порушення обмінних процесів в організмі. Крім того, після жорстких дієт люди часто починають харчуватися посилено. Вони інстинктивно прагнуть заповнити недолік калорій, «наїстися» за той період, що вони практично голодували.
    • Поширений дуже широко міф про те, що за один статевий акт можна з легкістю спалити 300 кілокалорій. Фахівці відзначають, що показник в реальності менше майже в 20 разів. Його взагалі не можна назвати суттєвим. Якщо людина бажає використовувати фізичні навантаження як інструмент для зниження ваги, їй знадобиться виконувати спеціальні комплекси вправ.
    • Можна почути досить часто, що найлегше худнути, включаючи в раціон якомога більше свіжих фруктів з овочами, а також бобових. Це теж не так. Вся справа в тому, що люди починають включати в меню нові овочі, фрукти, не замислюючись про їх конкретні властивості. Але для зниження ваги підійдуть далеко не всі. Наприклад, не варто вживати просту квасолю, виноград з бананами. Вони на разі провокують збільшення жирових відкладень.
    • Прийнято вважати, що шкідливо і безглуздо втрачати вагу швидко. Але і це помилка. Досить часто люди стрімко позбуваються від зайвих кілограмів, але при цьому залишаються у відмінній формі навіть через багато років.

Важливо розуміти, що баріатрична хірургія застосовується тільки в крайніх випадках, за показаннями лікаря. Це порожнинна операція на шлунку, вона не має відношення до пластичної хірургії.

Одна з таких баріатричних операцій, а саме лапароскопічна гастроплікація, представлена на відео.

Top