Ви тут
Головна > Світ > Майже 80% китайців користуються мобільними

Майже 80% китайців користуються мобільними

Мобильные телефоныЗгідно зі звітом Міністерства промисловості та інформаційних технологій КНР, кількість користувачів мобільних телефонів досягло 1,1 млрд осіб. У звіті зазначається, що більшість китайців сприймають мобільний телефон як обов’язковий атрибут свого щоденного життя, тому кількість користувачів мобільними стрімко зростає.

На кінець листопада сумарна кількість стільникових контрактів у Китаї досягнула позначки 1, 104 млрд. Це означає, що біля 80% жителів Китаю користуються мобільними телефонами. Серед них 20% абонентів є користувачами мереж 3G.

Мобільним інтернетом користуються 750 млн чол., а всього за одинадцять місяців року, що минув, цей показник зріс на 111 млн китайців. Виручка ж китайських операторів мобільних мереж у 2012 році зросла на 11% (досягнувши 1,16 трлн дол.) Окрім того, стрімко зростає кількість користувачів «розумних» мобільних телефонів.

Відтак, за даними звіту Flurry, у недалекому майбутньому Китай за кількістю користувачів iPhone і Android-смартфонів обійде США. На кінець жовтня у США кількість користувачів пристроїв на базі Apple iOS і Google Android склала 181 млн чол., а у Китаї ця цифра склала 167 млн чол. За 2012 рік у Китаї цей показник зріс на цілих 293%.

Top