Ви тут
Головна > Стрічка новин > На Місяці з’явиться мобільний зв’язок?

На Місяці з’явиться мобільний зв’язок?

У наступному році на Місяці запровадять першу зону покриття мобільного зв’язку, тож на Землю можна буде передавати інформацію високої чіткості, повідомляє Reuters. Цей крок – частина проекту, який спрямований на підтримку місячної місії.

Реалізатором цього проекту стане Vodafone Germany. Ця місія стане першою опісля 50-річної перерви. Партнером компанії буде Nokia, що зараз займається розробкою невеликих технопристроїв, які забезпечать на Місяці мобільний зв’язок.

Як повідомив виконавчий директор Vodafone Germany, цей проект передбачає зовсім новий підхід до розвитку інфраструктури мобільної мережі.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року американська компанія SpaceX, засновником якої є Ілон Маск, обіцяє в 2018 році організувати політ на Місяць для двох космічних туристів. Цікаво, що відвідати супутник Землі збираються не астронавти, а приватні особи.

Очікується, що перший політ космічного корабля компанії буде непілотованим, а в другій декаді поточного року відбудеться повноцінний політ вже з командою на борту.  Згідно із задумом космічної подорожі, корабель з туристами облетить довкола Місяця, але не здійснюватиме посадку.

Top