Ви тут
Головна > Лайфстайл > На що звертати увагу при виборі дитсадка

На що звертати увагу при виборі дитсадка

imagesВибір дошкільного закладу для своєї дитини дуже відповідальна річ, тому до цього потрібно ставитись з усією серйозністю. Більшість батьків орієнтуються на поради своїх друзів та знайомих чи на рекомендації про той чи інших дитсадок у інтернеті. Звісно ж, це суттєво і навіть відноситься до правил, які потрібно дотримуватись при виборі дошкільного закладу. Але не потрібно повністю покладатись на цей фактор.

Загалом є 7 основних правил.

Правило №1 Ліцензія

Кожен садок повинен мати ліцензію від Міністерства освіти та санітарно-епідеміологічної станції. Слід звернути увагу на санітарну книжку кожної людини з персоналу.

Правило №2 Місце розташування

Звісно ж, чим ближче садок до вашої домівки, тим краще і для вас і для дитини. Таким чином ви економите свій час та не виснажуєте дитину з самого ранку, їдучи в маршрутці чи машині.

Правило №3 Територія

Дуже важливий критерій, адже малі діти дуже допитливі та цікаві, багатьом хочеться піти додому чи покататись на машині із незнайомим чоловіком. Тому потрібно звертати увагу, чи огороджена територія і чи немає ям та сміття, також обов’язково повинен бути охоронець. dytsadok

Правило №4 Персонал

Тільки уявіть, ваша дитина цілий день буде з чужими людьми. Потрібно бути впевненим, що персонал не буде тиснути на дитину та принижувати її. Саме тут і беруть силу вище сказане щодо порад знайомих та друзів, також можна поспілкуватись із мамами, чиї діти вже навчаються у цьому садочку. На мою думку, для дитини важливо, щоб до неї ставились з турботою та повагою. У цьому випадку їй захочеться повертатись туди кожен день.

Правило №5 Внутрішнє оздоблення

У садочку повинен бути спортивний та актовий зал. У деяких дитсадках є і моніторингові кімнати. Обов’язково повинен бути медичний кабінет з черговим лікарем чи медсестрою, а також кабінет логопеда з кваліфікованими фахівцями. Потрібно звернути увагу на меблі та іграшки у групі, вони не повинні бути ламкими та небезпечними для вашої дитини, а сама група повинна бути простора та велика. Кімнати сну та розваг повинні бути відокремленими одна від одної.

Правило №6 Програма занять

Вихователі повинні слідкувати за дітьми та ознайомлювати їх з навколишнім світом. Різноманітні ігри, вистави, конкурси, логічні задачі – все це розширює кругозір дитини. Не потрібно забувати про рухливі ігри та творчі проекти.

Правило №7 Харчування

Слід прослідкувати, що буде їсти ваша дитина, якщо є можливість пройти на кухню і подивитись на санітарні умови – зробіть це. Також можна запитати у адміністрації, чи можливе окреме харчування, якщо ваша дитина схильна до алергії.

Підготувала Яніна Запотічна

Top