Ви тут
Головна > Світ > Найбільш численні народи світу

Найбільш численні народи світу

На думку вчених, на нашій планеті нараховується близько 2 – 4 тисяч народів. До цього списку входять як і найбільш численні, так і ті, які нараховують декілька десятків осіб.

Великим називають народ, кількість осіб в якому складає більше одного мільйона.

Китайці

Звичайно, найбільш численним народом світу вважається китайський. Кількість людей – 1, 2 млрд. Він є і одним із найдавніших. Китайці винайшли порох, шовк, папір. Вже кілька тисячоліть ми користуємося фарфором, тканинами, які виробляють китайці.  Всім відомі традиційні костюми китайців та традиційні палички, замість наших виделок та ложок

Індійці

Другий за численністю народ – хіндустанці (індійці). Їхня кількість більше 220 млн осіб. Цей народ проживає в Індії та має багато власних давніх традицій, які зберігаються і до сьогоднішнього дня. Наприклад, розподіл населення на касти, традиційне жіноче вбрання – сарі. Індійці здавна почали виготовляти статуетки, ювелірні прикраси, вироби із слонової кістки, килими. Ну, звичайно ж, всім відомо, що корова – це священна тварина в Індії. За однією із легенд вважається, що після смерті індусу, щоб добратися до небес, потрібно переплисти річку, а це можливо тільки, якщо триматися за хвіст корови, тому саме ця тварина стала для них священною. Також враховується й те, що всі продукти, які можна отримати від корови, дуже корисні для здоров’я людини.

Американці

Наступний народ – американці. Їхня кількість – 200 млн осіб. Американці люблять свою родину, яка для них на першому місці, роботу, яка також одна із найважливіших складових життя. Всі знають цю націю як любителів фастфуду, через що в американців набагато вищий рівень захворювань на ожиріння та цукровий діабет.

Бразилійці

Бразилійці складають близько 201 млн жителів планети. 74, 5 % цього народу просто обожнюють футбол (при чому як чоловіки, так і жінки), в кожному місті Бразилії існує хоча б один футбольний стадіон. Дійсно, це – «спортивний» народ, адже лише їхня футбольна команда брала участь у всіх Чемпіонатах світу та 5 разів ставала переможцем. Ще одне захоплення бразильців – танці. Всьому світу відомий бразильський карнавал – 4 дні веселощів, самби та, звичайно ж, яскраві костюми учасників.

Японці

Японці складають більше 127 млн жителів планети. Вони цікавий народ. Наприклад, на вашу думку, що може зробити водій, який збив пішохода? Можливі варіанти: від виклику швидкої до втечі. А от японський водій в першу чергу вибачиться, а потім викличе швидку. Також японці звикли усміхатися навіть тоді, коли вам сумно, боляче і т. д., цьому вони навчають і своїх дітей.

Українці

До речі, українців також вважають великим народом. Вони займають приблизно дванадцяте місце у списку.

Кожен народ, неважливо великий він чи ні, має свою культуру та цінності, які потрібно берегти представникам та  поважати іншим.

Підготувала Аліна Онищук

Top