Ви тут
Головна > Техно > Найбільш некрасиві автомобілі

Найбільш некрасиві автомобілі

У США склали рейтинг найбільш некрасивих машин в історії автопрому. Суперкар Lamborghini Veneno, вартістю 3,6 мільйона євро, зайняв перше місце.

Недавній дебютант Женевського автосалону суперкар Lamborghini Veneno є найшвидшим і найдорожчим автомобілем італійського бренду. Однак, на думку американського видання «Edmunds», суперкар також є найбільш некрасивою машиною всіх часів і народів.

Друге місце у рейтингу найбільш некрасивих автомобілів посів Lincoln Versailles 1977 року випуску. Це був перший автомобіль середнього класу від компанії Lincoln. Versailles випускався тільки в кузові седан в період з 1977 по 1980 рік.

На третьому місці Acura ZDX 2010 року. Як заявляли самі розробники, цей автомобіль був найбільш розкішним інноваційним автомобілем на час своєї появи на ринку.

Почесне четверте місце посів Cadillac Deville, родом з 1985 року. Мабуть розробники знехтували дизайном кузову зосередившись в основному на технічній складовій автомобіля. Адже саме ця модель стала першим передньоприводним автомобілем марки Cadillac.

І замикає п’ятірку найбільш некрасивих автомобілів Pontiac Aztek, який побачив світ у 2001 році. Середньорозмірний кросовер Pontiac Aztek випускали на заводі в Мексиці, продавався він тільки в США, Канаді та Мексиці. Цікавим є той факт, що цей автомобіль належав головному герою популярного серіалу Breaking Bad.

Top