Ви тут
Головна > Світ > Найбільш розповсюджені мови світу

Найбільш розповсюджені мови світу

movyЗ часом я все більше переконуюсь в актуальності та достовірності вислову «Чим більше мов ти знаєш, тим більше ти людина». Саме за допомогою мови ми спілкуємось з людьми? і чим більше мов ти знаєш, тим більше ти маєш можливостей у всіх сферах свого життя. На щастя? це розуміє і багато інших людей, що прагнуть самовдосконалення. Саме завдяки цим людям можна частково визначити найпопулярніші мови світу.

До трійки найпоширеніших мов можна віднести англійську, китайську та іспанську мови. Перша є лідером серед усіх мов світу. Англійську вважають міжнародною мовою. Де б ви не опинились – всюди є люди, які вміють розмовляти і розуміють англійською.

Китайська мова друга за рахунком, вона вважається рідною мовою майже 20% населення земної кулі. Китайська набуває сьогодні більшої популярності в колі підприємців та бізнесменів, це пов’язують зі зростанням бізнес контрактів та справ зі східними країнами.

Третя по рахунку серед найпопулярніших мов світу − іспанська. Ця мова має велику популярність у студентів США. Також іспанська мова входить до десятки найпопулярніших мов інтернету.

Четверту позицію у цьому списку займає японська мова. Словник японської мови нараховує понад мільйон слів. Цікаво знати, що перші свідчення про існування цієї мови з’явились у 8 столітті. Сьогодні японська мова є популярною у всіх країнах Європи. Вивчати цю мову вважається престижним заняттям.

На п’ятому місці серед найпоширеніших мов світу – французька мова. Цікавим є той факт, що французька мова є однією з шести офіційних мов ООН разом з  англійською, арабською іспанською, китайською та російською мовами.movy-svitu

Шосте місце посідає німецька мова. Саме ця мова у  другій половині XIX ст. — на початку XX ст. була найпоширенішою мовою вчених. Німецька мова є офіційною мовою багатьох країн, зокрема Німеччини, Швейцарії, Австрії, Королівства Бельгії та Великого Герцогства Люксембург.

Сьомий рядок нашої номінації займає арабська мова. Оскільки кількість користувачів інтернету арабських країн збільшилась, то і сама мова набула міжнародного характеру.

Португальська, корейська та італійський відповідно займають й інші три позиції. Тобто, на восьмому місці португальська мова. Цікаво, що її поширення по всьому світу припадає на 15-16 століття. З кожним роком зростає популярність португальської мови. Зараз вона використовується як офіційна і робоча мова в декількох міжнародних організаціях.

На дев’ятій позиції – корейська мова. Вона досить популярною у Японії, Канаді, Росії, Китаї, США, та деяких середньоазійських країнах де є корейська діаспора. Потрібно знати, що в корейській мові розрізняють 6 діалектів.

І, нарешті, італійська мова. Не менш милозвучна, ніж всі попередні. Офіційна мова Італії, Ватикану, Швейцарії, Сан-Марино.

Підготувала Яніна Запотічна

 

Top