Ви тут
Головна > Світ > Найбільші міста США

Найбільші міста США

Найбільшим містом США є Нью-Йорк, він же один з найбільших мегаполісів світу. Населення Нью-Йорку складає 8,46 млн. чоловік. Місто розташоване в південно-східній частині штату Нью-Йорк на березі Атлантичного океану. Це найбільше місто США засноване у 1624 році, зараз його площа складає 1214 кілометрів квадратних.

Другим в рейтингу найбільших міст США йде Лос-Анджелес. Місто знаходиться на півдні штату Каліфорнія, на березі Тихого океану. Це місто в США є центром так званого Великого Лос-Анджелеса – агломерації з населенням понад 17 млн. осіб. Територія міста складає 1290 квадратних кілометрів.

Третім найбільшим містом США є Чикаго. Це місто в США є другим за значимістю фінансовим центром країни і найбільшим транспортним вузлом Північної Америки. Чикаго розташоване на південно-західному узбережжі озера Мічиган, в штаті Іллінойс.

Х’юстон займає четверте місце в рейтингу найбільших міст США. Він розташований у південно-східній частині штату Техас, в 30 км від узбережжя Мексиканської затоки. Площа міста 1398 кілометрів квадратних, а населення більше 2 млн чоловік.

>Наступне за розміром місто США – Філадельфія. Це одне з найстаріших міст Сполучених Штатів. У Філадельфії проживають люди дуже багатьох національностей – італійці, ірландці, східноєвропейці, азіати та афроамериканці живуть тут пліч-о-пліч з часу заснування міста у 1862 році.

Місто Фінікс шосте у рейтингу найбільших міст США. Воно засноване на місці старого індіанського поселення, кажуть, що саме тому воно й носить назву, яка перегукується з іменем міфічного птаха Фенікса, який міг повстати з попелу. Фінікс – столиця штату Арізона, його площа 1334 квадратних кілометрів.

Ще одне американське місто, яке виросло на території де жили індіанці – це Сан-Дієго. Воно розташоване на південному заході США у регіоні Південня Калфорнія іє другим за розміром у штаті Каліфорнія. Площа міста складає 364 кілометри квадратних, а населяння 1 млн 257 тисяч осіб.


До рейтингу найбільших міст США потрапило і ще одне місто зі штату Техас – це Даллас, який розташований у північно-східній частині штату на річці Трініті. Разом з Форт-Уерт та іншими містами агломерації Даллас становить мегаполіс «Даллас-Форт-Ворт».

Однак Даллас не останній представник Техасу у нашому рейтингу – дев’яте місце посідає Сан-Антоніо, яке знаходиться у південно-центральній частині штату. Місто є центром промисловості і туризму. У Сан-Антоніо знаходиться фортеця Аламо – символ отримання незалежності Техасу.


І нарешті десяте найбільше місто США – це Детройт. Місто на півночі країни є центром автомобільної промисловості Сполучених Штатів Америки. В Детройті розташовані штаб-квартира General Motors, Ford Motor Company та одна з двох штаб-квартир Chrysler – це одні з найбільших виробників автомобілів не тільки в США, а й у цілому світі.

Top