Ви тут
Головна > Світ > Найдешевші міста світу для туристів

Найдешевші міста світу для туристів

Ми вже розповідали своїм читачам про найдорожчі міста світу, які завдадуть чималого удару по кишені скромного туриста. Тепер поговоримо про хороше – «дешеві» міста, в яких середньостатистичний турист може навіть злегка пошикувати, одночасно збагачуючи свій досвід враженнями від відвідин нових цікавих місць.

Та хіба може у Європі бути дешево? Виявляється, може, адже кордони Євросоюзу розширюються з кожним роком. За версією незалежної туристичної асоціації Європи, найпершим містом у списку є Софія (Болгарія). Середня вартість денного перебування у Софії обійдеться вам десь у 21$.

Якщо ж Софія здасться вам нудною – завітайте у Польщу, до Кракова. У Кракові один день «задоволень» вам обійдеться приблизно у 26$, що, погодьтеся, також не надто вдарить по туристичному гаманцю. А от гостювання у Бухаресті (Румунія) влетить дорожче – у 29$.

Також у рейтингу дешевинок засвітилися такі туристичні столиці: Будапешт, Стамбул, Санкт-Петербург, Прага та Загреб.

Що ж входить у «денне перебування» туриста? Рейтинг найдешевших туристичних міст світу складався на основі даних про вартість проживання у недорогому мотелі (чи хостелі), дві поїздки у міському транспорті, триразове харчування економ-варіанту, купівлю місцевого пива чи вина, а також відвідин основної міської пам’ятки культури чи історії.

Подорожуйте та заощаджуйте! Яскравих вам вражень разом з Енциклопедією Корисного!

Top