Ви тут
Головна > Світ > Найдорожчі міста світу

Найдорожчі міста світу

Минулого року світові експерти провели дослідження, за допомогою якого виявили найдорожчі міста світу для іноземних туристів. Рейтинг найдорожчих міст світу слід знати кожному, хто збирається подорожувати, адже відвідини того чи іншого міста можуть завдати чималого удару по вашому бюджету.

За даними CA International, першим містом у рейтингу стала японська столиця Токіо. Скромний обід вам тут обійдеться у 18$, а квиток до кіно – 22$. Скажімо, оренда житла за непогану квартиру вам обійдеться приблизно у 5 000$. На другому місці опинилася столиця Норвегії Осло. Тут за обід ви маєте викласти аж 43$, а квиток до кіно – 16$.

Як не дивно, але третє місце у рейтингу найдорожчих міст займає Луанда, що в Анголі. Пообідати тут вам обійдеться у 47$, сходити до кіно – у 13$. У десятку найдорожчих міст світу також увійшли ще три японських міста, одне – норвезьке, два швейцарських та столиця Данії.

Російська столиця зайняла 15 місце, розташувавшись після Гельсінкі та перед Парижем. Серед міст Нового Світу найдорожчим містом визнали Ріо-де-Жанейро, однак у загальному списку це місто не увійшло навіть до першої двадцятки.

У дослідженні враховували статистичні дані 400 мегаполісів світу, при цьому до уваги брали вартість оренди житла, продуктів харчування, послуг, вартість розваг, витрати на транспорт та інші види витрат, з якими зіштовхуються іноземці у різних країнах світу.

Comments are closed.

Top