Ви тут
Головна > Світ > Найдовші серіали на телебаченні

Найдовші серіали на телебаченні

Найдовшим серіалом у світі є “Направляюче світло” (Guiding Light). Його історія налічує 15 762 серії, які транслювалися на американському телебаченні з 1952 по 2009 рік. Загальна тривалість серіалу становить 164 дні 4 години 30 хвилин, або 236 430 хвилин. Якщо щодня дивитись по 8 серій серіалу на день, а це приблизно по 6 годин, то знадобиться два роки щоб переглянути його повністю. Сам серіал розповідає про життя шести американських родин в передмісті Чикаго. У серіалі знімались такі відомі актори, як Крістофер Уокен, Джоан Коллінз, Йен Зірінг, Хайден Панеттьєрі та інші.

Другим за тривалістю є серіал “Як обертається світ” (As the world turns). Він налічує 13 858, які виходили з 1956 по 2010 рік. Сюжет цієї мильної опери побудований навколо жителів містечка Окдейл, з їх побутовими проблемами та мріями. У серіалі знімались такі голлівудські знаменитості, як Мартін Шин, Мег Райан та Кортні Кокс.

Третє місце з 10 625 серіями посідає серіал “Одне життя, щоб жити” (One Life to Live). Його сюжет побудований навколо життя деяких жителів вигаданого містечка Ланв’ю. У серіалі, який знімався 20 років і був закритий у 2009, ролі грали такі відомі актори, як Томмі Лі Джонс, Лоуренс Фішберн, Том Беренджер.


Четверте місце посідає найуспішніший серіал з нині діючих – це “Всі мої діти” (All My Children) з 10333 серіями, що виходить з 1970 року і який, мабуть, ще не скоро закінчиться. Сюжет дуже банальний, але цікавий грою акторів – по суті це мильна опера про життя людей в Сосновій Долині у Пенсільванії. Найвідоміші актори серіалу – це Елізабет Тейлор, Крістіан Слейтер, Сара Мішель Геллар.

Ще один довгожитель на американському телебаченні серіал “Молоді і зухвалі” (The Young and the Restless), який транслюється з 1973 року по теперішній час. Сюжет 9 268 серій побудований навколо двох багатих родин міста Генуї, зайнятих у бізнесі моди.

На шостому місці серіал “Інший світ” (Another World). Він може похвалитися 8872 серіями,побачили світ з 1964 по 1999 рік. Серіал вперше торкнувся забороненої теми абортів, але через скандали був приречений на комерційний провал. Серед відомих акторів, задіяних у зйомках серіалу, Морган Фрімен, Бред Пітт, Люк Перрі.

Сьоме місце – це серіал “На порозі ночі” (The Edge of Night) з 6234 серіями. Він виходив з 1956 року по 1984 рік. Це перший в світі серіал побудований переважно на розслідуваннях і носить детективний відтінок. У серіалі знімались такі відомі люди, як Рой Шайдер, Джуліанна Мур, Мартін Шин.

Серіал “Сусіди” (Neighbours) має в активі 5870 і займає восьме місце у рейтингу най триваліших. Знімається він з 1985 року по теперішній час. Сюжет досить простий і зрозумілий з назви – серіал про сусідів і взаємини людей. У серіалі знімались Рассел Кроу, Кайлі Міноуг, Наталі Імбрулія.

Дев’яте місце посідає досить успішний проект “Зухвалі і красиві” (The Bold and the Beautiful). Серіал має у своїй скарбничці 5777 серій. Перші серії з’явилися в 1987 році, але серіал і не збирається зникати з ефіру. Дія серіалу відбувається в Лос-Анджелесі, а сюжет закручений навколо сім’ї Форестер та їх будинку моделей «Форестер Крейшенс».

Як не дивно, але усім відома своєю тривалістю “Санта-Барбара” (Santa Bárbara) посідає всього лиш десяту сходинку. У серіалі 2137 серії, знімались вони з 1984 по 1993 рік і мають загальну тривалість 66 днів 18 годин 45 хвилин або 96 165 хвилин безперервного перегляду. Сюжет “Санта-Барбари” закручений навколо чотирьох сімей, які представляють різні верстви каліфорнійського містечка Санта-Барбара: багатих і успішних Кепвелів, їх менш щасливих конкурентів Локрідж, службовців Перкінс та іспаномовних Андраде. Завдяки незвичному сценарію та в окремих епізодах комедійному стилю серіал набрав великої популярності і був показаний більш ніж у 30 країнах світу.

Top