Ви тут
Головна > Світ > Найдовший міст у світі

Найдовший міст у світі

Міст, про який сьогодні розповість Енциклопедія Корисного є найдовшим у світі. Розглядати конструкцію цього моста без захоплення просто неможливо.

Міст Akashi-Kaikyo в Японії – офіційно найдовший міст у світі. Цей японський міст з’єднує місто Kobe з островом Awaji-shima. Цей найдовший міст був побудований в 1997 році. Його довжина складає 3911 метрів, центральний проліт має довжину 1991 метрів, а бічні – по 960 метрів.

У конструкції моста є система двошарнірних балок жорсткості, що дозволяє витримувати швидкості вітру до 80 м/с, сейсмічну активність до 8,5 балів за шкалою Ріхтера і протистояти сильним морським течіям. Для зменшення діючих на найдовший міст навантажень тут також є система маятників, що працюють з резонансною частотою конструкції моста.

Міст зводився відповідно до плану, який передбачає з’єднання транспортних систем островів Хонсю і Сікоку. Рух по ньому було відкрито на початку 1998 року.

Його будували 2 мільйони робочих протягом 10 років. Для будівництва знадобилося 180 тисяч тонн сталі і 1,5 мільйони кубічних метрів бетону.

Ця дорожня конструкція полюбилася туристам, які щорічно приїжджають в місто Kobe для того щоб сфотографуватися поруч із найдовшим мостом.

Top