Ви тут
Головна > Стрічка новин > Найкорисніша дієта світу. Дізнайтеся, яка!

Найкорисніша дієта світу. Дізнайтеся, яка!

Американські дієтологи із World Report і U.S. News визначили найбільш ефективну дієту з усіх, що визнані у США. Так, найкращим назвали спосіб харчування під назвою DASH. Така дієта означає відмову від жирних продуктів, цукру і солі, повідомляється на сайті Національного інституту серця, легень і крові.

Дослідники зазначають, що відмова від цукру і солі не обов’язково може бути повною, але ігнорування жирних продуктів є обов’язковим.

Назва дієти розшифровується як Dietary Approaches to Stop Hypertension (Дієтичний підхід до лікування гіпертонії). Дієта DASH включає велику кількість фруктів і овочів, горіхів і бобових, круп, вживання знежирених молочних продуктів.

Саме таке харчування дозволяє збагатити організм кальцієм, калієм і магнієм. Поєднання цих мікроелементів сприяє нормалізуючому ефекту на кров’яний тиск і знижує рівень холестерину. Цікаво, що дієтологи стверджують, що дієта DASH є ефективнішою, аніж більшість лікарських засобів.

Окрім цього, однією із найкорисніших дієт світу також визнана середземноморська, що сприяє зниженню ваги, покращанню роботи мозку і серця. Також ця дієта попереджує розвиток діабету і раку. Згідно із середземноморською дієтою, слід вживати 60% вуглеводів (макарони, фрукти, овочі, хліб), 30% жирів (здебільшого оливкову олію), а також 10% білків (риба, м’ясо, горох, квасоля, боби).

Top