Ви тут
Головна > Лайфстайл > Найкорисніші продукти для чоловічої сили

Найкорисніші продукти для чоловічої сили

potenciyaЗдоровий чоловік – міцна опора для близьких та й для жінки, яка поруч, в першу чергу. Тож варто уважно проаналізувати те, що лежить на вашій тарілці та на поличках холодильника, аби не розгубити дорогоцінні сили замолоду. Є ряд суто чоловічих продуктів, які допоможуть надовго зберегти чоловічу силу.

Слід зазначити, що найкориснішою для покращення потенції є рослинна їжа: апельсини, гранати, лимони, грецькі горіхи, ліщина, фісташки, цибуля, звіробій, чабрець тощо. Цікаво, що Фрейд вважав, що чоловічу потенцію неабияк покращують гриби, кропива і насіння гарбуза. Отже, розглянемо вплив деяких продуктів на чоловічу потенцію більш детально.

Насіння з гарбуза

Ці білі насінини багаті антиоксидантами, які покращують роботу судин та запобігають передчасному старінню. Також даний продукт – надзвичайно корисний для попередження аденоми простати і покращення потенції.

Цільнозернові злаки

Хліб із такого борошна багатий цинком, селеном, фолієвою кислотою та цілою групою вітамінів, серед них С, В6 та В12, – всі вони допомагають уникнути проблем із потенцією. Аналогічно впливає і випічка із борошна грубого помолу.potentsiya

Зелень

Вітаміни В-групи разом із фолієвою кислотою є обов’язковими для краси жінки. Однак чоловікам вони потрібні не менше! Кріп та петрушка є джерелам цих мікроелементів, які дозволять до самої старості відчувати себе справжнім мачо.

Жирна риба

Вітамін D та Омега 3-кислоти якісно позначаються на інтелекті, психологічному здоров’ї та якості сперми чоловіка. Тому постарайтеся, щоб риба жирних сортів була на столі хоч раз в тиждень.

Автор: Ірина Сонячна

Top