Ви тут
Головна > Світ > Найпопулярніші іграшки минулого століття

Найпопулярніші іграшки минулого століття

Різноманіття іграшок, які сьогодні доступні в дитячих супермаркетах, може задовольнити примхи будь-якої дитини. Про те, які ж іграшки були найпопулярніші в минулому столітті допоможе дізнатись Енциклопедія Корисного.

На початку XX століття лідируючу позицію займала звичайнісінька крейда. Згідно з даними одного популярного журналу в середньому кожна дитина витрачала на малювання близько 28 хвилин в день. Що цікаво, сумарний обсяг крейди, яка куплялась батьками і школами складав 2,5 млрд. штук на рік.


Ситуація змінилася в 1929 році. На зміну крейді прийшли ляльки мадам Олександри Коллектібл. Перша лялька стала втіленням головної героїні популярного фільму «Віднесені вітром». Наступні моделі також були схожими на реальних людей.

У 1978 році з’явилася найпопулярніша іграшка, яка не тільки назавжди увійшла в історію, але і зробила свого творця Ерно Рубика найбагатшою людиною Угорщини. Найдивовижніше те, що кубик Рубика має 43 252 003 274 489 ​​856 000 можливих конфігурацій і всього одне вірне рішення. Завдяки чому іграшка стала популярною не тільки у дітей, а й серед дорослих.

Але кубик Рубика був не єдиною іграшкою, яка принесла багатство своєму творцю. У 1959 році була випущена так звана Картопляна голова, яка вже в перший рік продажів принесла більше 4 млн. доларів. Це стало можливим завдяки тому, що її рекламували по телебаченню.

Ну а найпопулярніші іграшки, які і сьогодні б’ють усі рекорди з продажів – це ляльки Барбі. Ця іграшка розкуповується з фантастичною швидкістю: близько 1,5 млн. штук на тиждень. Виходить, що в світі продається приблизно дві ляльки Барбі за секунду.

Top