Ви тут
Головна > Лайфстайл > Найпопулярніші міжнародні програми обміну для студентів

Найпопулярніші міжнародні програми обміну для студентів

Portrait of a study groupЗараз чимало студентів за можливістю хотіли б навчатися за кордоном. Саме для тих, хто серйозно налаштований вивчити іноземну мову, отримати освіту за кордоном, й створюються міжнародні програми обміну.

Зазвичай студент може перебувати за кордоном від декількох місяців до року. Програма обміну умовно поділяється на дві умовні частини: курс підготовки, який включає в себе вивчення іноземної мови, заповнення прогалин у знаннях та здача необхідних екзаменів та тестів, та власне перебування за кордоном, вступ та навчання в навчальному закладі.

Переваги програм обміну для студентів: змога оволодіти іноземною мовою, отримати ґрунтовну освіту, попрацювати за кордоном, можливість ознайомитися з чужою культурою та дізнатися, чого потребують сучасні працедавці. Недоліком є, звичайно, ж плата за таку програму. Але її вартість залежить від країни, в яку вирушають, та від тривалості перебування за кордоном.

Work and Travel USA

Неабияк популярною є програма обміну Work and Travel USA. Вона дає можливість студенту працювати в американській компанії та заробляти непогані гроші – до 2000 доларів, а також досконало вивчити «живу» мову, адже буде можливість спілкуватися з її носіями. Але ця програма обміну потребує жорсткого відбору учасників. Вони повинні навчатися на стаціонарі ВНЗ. Також є вікові обмеження: учасником може стати особа від 18 до 23 років. Важливо те, що ця програма вимагає капіталовкладень. Але вони «відробляються» за час перебування за кордоном. programy-obminy

Au-Pair

До появи Work and Travel USA популярною серед українських студентів була програма Au-Pair, що діє у Європі, а саме − в Німеччині та Франції, та США. Студент має змогу жити в сім’ї, що його приймає, протягом цілого року. Це є однією з переваг.

Учасник програми зможе вивчити іноземну мову та навіть вступити до університету. Він буде також допомагати сім’ї, яка його приймає, доглядати за дітьми, прибирати будинок і т. д. За це буде отримувати кишенькові гроші щомісяця. І капіталовкладень ця програма обміну не потребує.

Вікові обмеження не такі жорстокі, порівняно з попередньою програмою. Учасник не обов’язково повинен бути студентом. Недоліками ж цієї програми є те що, студент не може влаштуватися на роботу за кордоном, потрібен неабиякий досвід роботи з дітьми, а також хлопцям в таку програму потрапити складніше, адже приймаючими сім’ями очікується, що за їхньою дитиною буде доглядати саме дівчина.

Top