Ви тут
Головна > Техно > Найшвидші автомобілі у світі

Найшвидші автомобілі у світі

Думаєте, що найшвидшими автомобілями є боліди Формули 1? Можливо й так, але найшвидші автомобілі, про які ми розкажемо сьогодні, точно не поступаються їм у швидкості і, що найголовніше, їх можна побачити на вулицях міста!

Хоча, навряд чи власники Bugatti Veyron Super Sport та Hennessey Venom GT ризикнуть проїхатися українськими дорогами. Саме ці два витвори інженерного мистецтва офіційно вважаються найшвидшими серійними автомобілями на планеті.

Знаменитий Bugatti Veyron Super Sport, який у 2010 році розігнався до 431 км/год удостоївся запису у Книзі рекордів Гіннесса як найшвидший серійний автомобіль у світі. Але не пройшло і трьох років, як на титул француза зазіхнули.

Зробив це американський суперкар Hennessey Venom GT, якому вдалося розігнатися до 427,6 км/год . Скажете, що Bugatti Veyron був майже на 4 км/год швидший? Так, але цей рекорд був встановлений без лімітатора швидкостей, який на серійних автомобілях Bugatti Veyron Super Sport обмежує максимальну швидкість автомобіля на позначці 415 км/год.

Представники американського автовиробника відразу почали зазіхати на лаври Bugatti Veyron. До того ж, представники Книги рекордів Гіннесса визнали, що за правилами Книги автомобіль повинен бути технічно повністю ідентичний машинам, які надходять у продаж.

Навіть якщо Hennessey Venom GT не зможе забрати собі титул найшвидшого автомобіля у світі, цей суперкар вже має один рекорд, причому цього разу абсолютно безперечний. Hennessey Venom GT зміг розігнатися з місця до 300 км/год всього за 13,6 секунди, завдяки чому машина потрапила до Книги рекордів Гіннесса.

Top