Ви тут
Головна > Світ > Найшвидший спосіб вивчити англійську

Найшвидший спосіб вивчити англійську

Stock Photo by Sean Locke www.digitalplanetdesign.comАнглійську мову можна назвати інтернаціональною. Про те, що цю мову потрібно знати, скаже вам навіть маленький першокласник. Ось декілька способів, як швидко оволодіти нею.

Для того, щоб оволодіти англійською стовідсотково, вам потрібно якнайбільше спілкуватися нею з її носіями, яких можна знайти в будь-якій англомовній країні. Найкраще, щоб це була все-таки Британія.

Що ж робити, якщо у вас не має можливості виїхати за кордон, а швидко вивчити англійську − потрібно?

В такому випадку ви повинні прикласти максимум зусиль для досягнення своєї мети.

По-перше, заняття англійською повинні бути регулярними. Ви можете або ходити на курси, або до репетитора. Переваги курсів: ви знаходитеся в оточенні, можете не тільки вивчити мову, а й дізнатися щось нове, розширити круг своїх знайомих. Недоліки: залежність від інших. Тобто не обов’язково ви можете відставати, або випереджати. Коли заняття з репетитором, вся увага тільки вам. Але репетитор – «дороге задоволення».

По-друге, щоб швидко вивчити англійську, дивіться фільми, телепередачі англійською. Дивлячись англійські фільми або телепрограми, ви збільшуєте свій словниковий запас та навчаєтеся правильній вимові, а також можете помітити різні акценти.anglijska-mova

Слухайте англійську музику. Це також дієвий спосіб вивчити іноземну. Дуже важливо вміти сприймати мову на слух, і музика як раз допоможе в цьому. Також не забувайте про радіопередачі, телефонні розмови.

Якщо ви хочете дійсно вивчити англійську, то оточіть себе нею. Робіть якісь примітки англійською, можете завести щоденник англійською, говоріть. Не забувайте про фільми, музику, а також книги.

Не забувайте перевіряти свої знання. В інтернеті є дуже багато онлайн-тестів, просто тестів. В книжковому магазині ви знайдете підручники, посібники, збірники, що допоможуть вам перевірити та вдосконалити свої знання.

Записуйте свою вимову на диктофон. Тоді ви зможете почути свою вимову і покращити її. З часом ви помітите зміни в ліпшу сторону.

Для того, щоб вивчити швидко й якісно англійську, потрібно прикласти багато зусиль, займатися щодня весь вільний час та головне робити це з бажанням, адже знання англійської завжди буде вам потрібним.

Бажаю успіхів!

Top