Ви тут
Головна > Світ > Найцікавіші факти про Facebook

Найцікавіші факти про Facebook

Звичайні сайти-візитки та персональні сайти стали нецікавими сучасному користувачу. Настала нова ера – час соціальних мереж, які замінюють собою стрічку новин, розважальні та професійні сайти, чати та форуми.

Сьогодні разом з Енциклопедією Корисного ви дізнаєтеся кілька найцікавіших фактів про скандальну та не менш популярну від того соціальну мережу Facebook. Наразі ця мережа має більш аніж 400 млн активних користувачів, з яких 35 млн щоденно оновлюють свій статус.

Цікаво, але 10% приймальних комісій 500 опитаних американських коледжів “підшпиговують” за своїми абітурієнтами, продивляючись їхні приватні сторінки на Facebook.

Хтозна, що там собі думають українські виші, але, будьте впевнені, чимало працедавців також додаткого оцінюють кандидатів на посади саме за особистою інформацією в соцмережах, адже дуже важко пізнати людину лише на співбесідах в офіційній обстановці. Тому будьте пильні – відстежуйте та видаляйте фотографії зі вчорашньої гулянки. До речі, ваша інформація на Facebook вважається публічною.


Якщо ви гадаєте, що на Facebook “сидять” школярі та студенти – ви глибоко помиляєтеся. Користувачі старше 26 років становлять більш аніж 70% загальної кількості зареєстрованих на Facebook. Також 70% користувачів знаходяться за межами США.

Скільки часу ви проводите на Facebook? Середньостатистичний користувач цієї мережі присвячує їй біля години часу щоденно, залишає біля 25 коментарів, має 130 друзів та в середньому відсилає вісім запитів про дружбу щомісячно.

Існують такі країни, де Facebook офіційно заборонений. Це Сирія, В’єтнам, Китай та Іран. Також на політичному підгрунті прикрили соцмережу й в Узбекистані.

Top