Ви тут
Головна > Світ > Найцікавіші місця Європи

Найцікавіші місця Європи

ozerotoplicЗапрошую вас познайомитися із ТОРом найцікавіших місць загадкової та оповитої таємницями Європи. Я не буду присвоювати їм місця, обирайте найцікавіший об’єкт самі.

Озеро Топліц (Австрія)

Озеро Топліц манить вже немало десятиліть шукачів скарбів з усього світу. Подейкують, на дні озера знаходяться омиті кров`ю скарби Третього Рейху. Найсміливіші заявляють, що ці скарби прокляті.

Фортеця Гоніо (Аджарія)

Фортеця стала потужною опорною причорноморською цитаделлю спочатку Римської імперії, а пізніше і Візантії. На сьогоднішній день її залишки і досі стоять біля міста Батумі.

Азорські острови

Ці острови (9 островів) мають вулканічне походження і занесені до світової спадщини ЮНЕСКО. Найцікавішим місцем є печера Algar do Carvao, вона розміщена не горизонтально, а вертикально, має протяжність майже 100 метрів.

Спа центр Кальдеа (Андорра)

Ще одне цікаве місце Європи. У князівстві Андорра, на висоті в 1000 м, піднімається дивний будинок, скляні куполи якого відбивають красу і пишноту навколишньої природи. Термальний комплекс використовує води місцевого джерела, цілющою силою якого насолоджувалися ще дві тисячі років тому.kronborg1

Замок Кронборг (Данія)

Замок широко відомий завдяки Шекспіру. Саме тут розгорталися події «Гамлета».

Одеські катакомби (Україна)

Катакомби виникли більш як три сторіччя тому під час будування Одеси для видобутку ракушняку. Але навіщо вони були розбудовані до таких масштабів і досі невідомо. Можливо, для проведення таємних зустрічей великої кількості громади, можливо, щоб було легко в них було заховатися, а може − для переховування населення міста . Однак останнім часом з’ясувалося, що окремі частини катакомб набагато старші Одеси.

Цікаво, в одній із природних печер знайдені кості гієн, шаблезубих тигрів, страусів, етруського ведмедя й деяких представників прадавньої фауни, вік яких становить близько чотирьох мільйонів років.
Також нещодавно була виявлена унікальна печера Нордмана, у якій були знайдені останки сотень печерних ведмедів, що жили на цій території десятки тисяч років тому. Варто відзначити, що на стінах катакомб існує безліч прадавніх написів і малюнків.

Острів Мен, що розташований в Ірландському морі

Якось у сім`ї Ірвінгів, жителів острова, з`явився мангуст. Що в цьому незвичайного? Все: за своєю природою ця істота все ж таки не була мангустом − його лапки нагадували крихітні ручки людини і він мав пухнастий хвіст. Спочатку, з`явившись у домі, він нероздільно видавав звуки, що здалеку нагадували мову, а потім говорив навіть різними мовами.

Історія ця досі не розгадана. Та кому потрібна була ця містифікація, якщо сама сім`я без жодного зиску отримувала дурну славу на увесь світ? Тож здається чудовою ідеєю – подорож до острова загадкового створіння, яке зникло через сім років після своєї появи.

Таємничі місця не закінчилися − їх так багато як і зірок на небі. Подорожуйте і насолоджуйтесь, а дивовижних та загадкових місць вистачить!

Підготувала Шевченко Олена

Top