Ви тут
Головна > Світ > Найвідоміші штучні острови

Найвідоміші штучні острови

palmovye_ostrova_v_dubae_3Створення штучних островів в моду ввійшло зовсім нещодавно, хоча перший такий острів був збудований ще в 1452 році в Чорногорії завдяки праці двох братів, пізніше на ньому була побудована церква. У наш час штучні острови створюють, напевно, для приваблювання туристів або ж для вигоди жителів країни.

1. Пальмові острови

Перші – це острови у формі пальм, кожен з яких має власну назву. У наш час заселений тільки один із них. Там знаходяться готелі, торгово-розважальні центри та приватні будівлі. А от архіпелаг складається з 303 островів, які розташовуються так, щоб отримати зображення карти світу. Кожен із цих островів можна придбати як приватну власність.[do action=”gear”]Найвідомішими штучними островами є Пальмові острови та архіпелаг The World, що знаходяться в Перській затоці Об’єднаних Арабських Еміратів.[/do]

2. Острів-аеропорт

На території Гонконгу раніше знаходився єдиний аеропорт, скоро помітили, що він «перевантажений», тому влада прийняла рішення збудувати острів-аеропорт. Після цього площа Гонконгу збільшилася на 1%, а сама «будівля» була занесена до Книги рекордів Гінеса як найбільш дорогий аеропорт у світі.

3. Острів Фенікс

Острів Фенікс, що знаходиться південніше від острова Хайнань біля Китаю, призначений для еліти країни. У Китаї вже сформувалося своє коло мільйонерів та мільярдерів, для яких створили цілий острів, що з’єднується, до речі, з іншим островом Хайнань мостом довжиною 395 метрів. Його площа становить більше 365 тисяч квадратних метрів. Будівництво розпочалося 2008 року, його закінчення очікувалося 2014 року. Вартість цього проекту близько 700 мільйонів доларів.

4. Республіка Мінерва

У 1972 році він почав засипати острів на коралових рифах. Ця республіка повинна би бути зовсім незалежною, проте влада держави Тонга вважала ці коралові рифи своєю власністю, тому підняла на території Республіки Мінерви свій прапор.[do action=”gear”]Республіка Мінерва заснована Майклом Олівером. Мільйонер хотів збудувати країну, де не потрібні будуть податки та субсидії. Основним заробітком жителів були б доходи від туризму, легкої промисловості та риболовства.[/do]

5. Одайба

А от поява таких островів у Японії спричинена більше нестачею території для проживання через швидке зростання населення країни. Найвідомішим з таких островів є Одайба. Ці невеликі ділянки землі були створені ще в 19 столітті, проте увагу з боку влади викликали зовсім нещодавно. Через накопичення надмірних побутових відходів влада вирішила засипати оточуючі островки території спеціальною речовиною, отриманою в результаті переробки цього сміття.  Але також на території архіпелагу Одайба є декілька визначних місць. Наприклад, найвище у світі колесо огляду. Також один із островів розрахований на найбагатших людей Японії та аеропорт, збудований за найсучаснішими технологіями.

 

Top