Ви тут
Головна > Світ > Найвища будівля у світі висотою 1,5 кілометри

Найвища будівля у світі висотою 1,5 кілометри

В Саудівській Аравії планують побудувати найвищу будівлю у світі. Проект назвали Королівська вежа (Kingdom Tower). Планується, що хмарочос буде вдвічі вищим за Бурдж Халіфа в Дубаї. Приголомшлива будівля матиме 275 поверхів і висоту близько 1,5 кілометра. З її вершини можна буде охопити поглядом територію радіусом 140 кілометрів.

На вершину Kingdom Tower можна буде піднятись за допомогою ліфта за 12 хвилин. Вже навіть представлені пропозиції для територіального планування будівлі. Крім того, навколо будівлі планується звести ціле місто площею 23 квадратних кілометри, в якому зможуть розміститися до 80 тисяч чоловік.

У цій будівлі планують відкрити готель, офіси та магазини. Будівництво фінансуватиметься за рахунок королівської сім’ї Саудівської Аравії, яка володіє найбільшою холдинговою компанією в країні.


Проект, вартістю близько 12 трильйонів фунтів, зустрів жорстку критику з боку деяких архітекторів, які говорять, що перегони в будівництві найвищого будинку у світі можуть тривати нескінченно і є абсолютно безглуздими.

Top