Ви тут
Головна > Світ > Найвище дерево

Найвище дерево

Найвищим деревом у світі визнана гігантська секвоя, яку знайшли в лісах північної Каліфорнії тільки у 2006 році. Найвище дерево здіймається вгору на висоту 115,8 метрів.

Найвище дерево знайшли 25 серпня 2006 натуралісти Крістофер Аткінсон і Майкл Тейлор. Вони й назвали найвище дерево Гіперіоном.

Гіперіон росте в ста кілометрах від Національного парку Редвуд (Redwood National Park), але точне місце так і не було вказано, щоб захистити унікальне дерево від всюдисущих туристів, які запросто можуть зруйнувати усталену екосистему і тим самим погубити найвище дерево.

Було встановлено, що гігант містить 502 кубометра деревини, а його вік становить приблизно 700-800 років. Так само дослідники виявили на самій верхівці Гіперіона ушкодження, завдані дятлами. До цього моменту вважалося, що ці птахи не можуть злітати на таку висоту.

Друге найвище дерево у світі теж секвоя. Вона, як і Гіперіон, знаходиться в Каліфорнії і височіє над Національним парком Редвуд. Було встановлено, що це найвище дерево має понад 1500 літню історію, за яку воно виросло до рекордних 91,44 метрів.

Top