Ви тут
Головна > Лайфстайл > Налаштовуємося на позитив: як не думати про погане?

Налаштовуємося на позитив: як не думати про погане?

pozitivnoe-myshlenie1Всі коли-небудь відчували це. Відчуття тривоги. Кожен з нас хвилювався перед якою-небудь зустріччю чи подією. Звичайно, це неправильно. Всім відома істина: «Думки матеріальні». Отже, якщо ви очікуєте, що трапиться щось погане, то, скоріше всього, так воно і буде. Як же не думати про погане і налаштуватися на позитив?

Спочатку потрібно сказати, що кожна подія є нейтральною. Наприклад, ви запізнилися на роботу, пропустивши автобус, тому що допомагали старенькій бабусі перейти дорогу. Запізнення –безумовно, погана річ. А допомога бабусі? Все залежить від того, як ви поставитеся до події.

Спосіб №1

Уявіть, що щось погане,  найгірше від усього, трапилося. А тепер подумайте про можливі виходи із ситуації. Тепер проблема не буде здаватися такою ж катастрофічною!

Спосіб №2

Нічого не очікуйте. Це – найважчий спосіб із усіх запропонованих у цій статті, тому що не так уже й легко перестати думати про погане. В такому випадку, щоб нічого не очікувати, ви повинні мати декілька запасних варіантів. Як не трапиться тут, так трапиться там.

[do action=”gear”]Не можна жити минулим чи надто перейматися майбутнім. Так ви навряд чи зможете бути щасливим в теперішньому[/do]

Спосіб №3

Трішки схожий на попередній. Витіснення. описати можна фразою: «Я дивлюся комедії, щоб не думати про найгірше». Тобто з нашої свідомості «стираються» ті думки, які нас накручують. Сама психіка нам допомагає.pozytuv

Спосіб №4

Змиріться. Також нелегко. Проте якщо ви впевнені або знаєте достеменно, що таки станеться «катастрофа», змиріться й забудьте про це.

Спосіб №5

Не сприймайте це як провал. Так, трапилося щось погане, але це не кінець. Це просто ще одна «підбита» сходинка на шляху до своєї мети, яка не повинна заважати вам налаштовуватися на позитив.

Спосіб №6

Ще один спосіб не думати про погане − живіть сьогоднішнім днем. Давайте вирішувати проблеми по мірі їхнього надходження. Не можна жити минулим чи надто перейматися майбутнім. Так ви навряд чи зможете бути щасливим в теперішньому.

Пам’ятайте, що безвихідних ситуацій не буває. А ,отже, панікувати раніше визначеного часу зовсім не потрібно. Кому подобаються песимісти? Тому посміхайтеся частіше і не нервуйтеся дарма. Бажаю успіхів!

Top