Ви тут
Головна > Лайфстайл > Нарощення вій: плюси і мінуси

Нарощення вій: плюси і мінуси

yak-znyati-naroschen-vyi-v-domashnh-umovah-poradi-ta-rekomendacyi_221Жінки хочуть бути красивими, незважаючи на час доби та погоду за вікном. Тому нарощення вій стає все популярнішим. Давайте розглянемо всі “за” і “проти”цієї процедури.

Плюсів кілька і вони суттєві – економія часу і красиві виразні довгі вії. Вранці не потрібно фарбувати очі, а ввечері не потрібно змивати макіяж. Крім того, оскільки нарощені вії небажано фарбувати тушшю, то можна не боятись дощу чи снігу – туш не потече.

А от мінусів є цілий ряд:

Алергія

Оскільки штучні вії кріпляться спеціальним клеєм до своїх рідних, то саме він і може викликати алергію: почервоніння, сльозотечу та свербіж. Почнете лікувати краплями – нарощені вії просто швидше відклеяться, бо очі постійно будуть вологими. Тому спершу поцікавтеся, який склад клею.

Також слід зазначити, що нарощення вій навряд підійде вам, якщо ви носите контактні лінзи, адже ризик алергічних реакцій і запальних процесів у такому випадку значно зростає.
Якщо у ви страждаєте на хронічний кон’юктивіт, відмовтеся від цієї процедури, яка може призвести до загострення захворювання.

Обережність у використанні косметики

З нарощеними віями потрібно бути дуже обережною, адже терти очі вкрай небажано, щоб не пошкодити нарощені вії. Також обережність не завадить при використанні косметичних продуктів – туш можна використовувати лише на водній основі, але в жодному разі не водостійку, яка може вступити в реакцію з речовиною клею.79-350x275

Також спеціалісти радять уникати косметичних продуктів, що мають у складі олії: засіб для зняття макіяжу, очищуючі засоби, креми тощо, адже косметика також може пошкодити склад клею нарощених вій і призвести до їх випадіння.

Вії псуються

Які б надсучасні матеріали не використовував майстер у процесі, натуральні вії страждають і від самого клею, який їх покриває, і від важких волосинок, які до них чіпляють. Вії слабнуть, стають безбарвними та прямими, частіше випадають.

Потрібна корекція

Нарощені вії будуть виглядати красиво два-три тижні. Все тому, що натуральні вії мають свій термін життя – вони випадають, випадають і наклеєні до них війки. Тому натуральні рідшають, виглядають нерівномірними і починають ніби крутитися в різні сторони. Корекція дозволить виправити окремі вії, якщо ж її не зробити вчасно, то доведеться нарощувати весь ряд заново. А це також займає певний час.

Також дізнайтеся у подробицях, як правильно доглядати за нарощеними віями.

Автор: Ірина Сонячна

Top