Ви тут
Головна > Світ > Навчання у Польщі

Навчання у Польщі

У травні 2004 року Польща приєдналася до Європейського Союзу. Саме тому вища освіта, здобута у Польщі, надзвичайно цінується серед вітчизняних і зарубіжних компаній-працедавців. Дипломи польських університетів визнаються всіма країнами Європи, що дуже зручно, адже вам не доведеться додатково його підтверджувати.

Вища освіта у Польщі забезпечується цілою системою коледжів, вищих професійних шкіл, шкіл вищої освіти, а також різноманітними університетами.

Щодо рівнів освіти, то у Польщі їх три: бакалаврат (триває 4 роки), магістратура (2,5 роки) та докторантура. Хоча у Польщі навчання й платне, але воно коштує небагато, якщо порівнювати з іншими вузами Європи.

У Польщі знаходяться найстаріші університети Європи (наприклад, Ягелонський університет, 1364 рік), що й не дивно, адже історія польських освітніх традицій сягає ще XIV ст.

Найвідоміші університети Польщі пропонують своїм студентам англомовні навчальні програми, тому нічого страшного, якщо ваш рівень володіння польською доволі невисокий.

Для вступу до польського університету необхідно як мінімум мати атестат про закінчену середню освіту (результати ЗНО до уваги не беруть) та високий рівень володіння англійською.

Докладні умови вступу залежать від кожного окремого університету. Слід враховувати, що на такі спеціальності як дизайн чи психологія потрібно буде здавати додатковий іспит зі спеціальності.

Чималі переваги при вступі до польських вишів мають особи польського походження. Такі студенти можуть розраховувати на пільги та стипендію.

Top