Ви тут
Головна > Світ > Навіщо нам міжкімнатні двері

Навіщо нам міжкімнатні двері

Скільки ми себе пам’ятаємо завжди в оселях, чи то власні будинки, чи квартири в багатоповерхівках, нас супроводжують міжкімнатні двері. Це вже стало невід’ємною частиною нашого житла. Функцій у дверей є безліч – вони і захищають, і прикрашають, і простір розділяють, і відсторонюють нас від зайвих шумів та запахів. Поговоримо про все це детальніше.

Міжкімнатні двері як захист

Під захистом за допомогою саме міжкімнатних дверей, я маю на увазі захист від проникнення в приміщення в не потрібний момент тварин, дітей чи гостей. Якщо нам потрібно залишити вдома улюбленого котика, песика чи іншу тваринку, а є така вірогідність що вони можуть завдати шкоди приміщенню, то закривши його ми себе перестраховуємо. Наприклад, кіт може подряпати кігтями диван або шпалери, а пес матиме змогу погризти ваші улюблені тапочки за час вашої відсутності. Зачинивши двері, ви, зможете спокійно вийти з дому і бути впевнені у безпеці речей, оскільки територія для тварин буде чітко обмежена виділеним простором. Також зручно зачинити міжкімнатні двері якщо в хаті є гості. Не всі бажають виставляти власну спальню на загальний огляд, а за зачинені двері без дозволу не підуть. У випадку з маленькими дітьми, якщо потрібно провітрити одну з кімнат і вберегти маля від протягів, то зачинені двері стануть у пригоді.

Міжкімнатні двері як прикраса житла

Якщо правильно підібрати міжкімнатні двері до інтер’єру вашої оселі, то можна зробити її ще привабливішою та затишнішою. Найкраще встановлювати всі двері в одному стилі, особливо, якщо вони знаходяться не далеко одна від одної. Для різних приміщень існують різні варіації у вибраній стилістиці – для ванних кімнат з суцільного матеріалу, для кухонь, гостьових та спальних кімнат з вставками із прозорого та матового скла. Тут головне правильно підібрати колір. Він може бути контрастним із стінами, але в тон меблям, а може і навпаки стати майже не помітною частиною стіни.

Розділяємо простір

За допомогою міжкімнатних дверей ми розділяємо простір у приміщенні. Ними легко розмежувати, як робочу так і відпочинкову зону. В одній кімнаті ми спимо, та не хочемо, щоб нам заважали, тому зачиняємо двері, а в іншій працюємо, або дивимось телевізор. Дитяча кімната теж потребує окремих дверей, тому, що дітям, як і дорослим, потрібна своя територія, щоб звикати до дисципліни та порядку, а часом їм просто хочеться побути на одинці і побавитись.

Міжкімнатні двері – перепона для шуму та запахів

Ще однією важливою функцією дверей є перешкода для розповсюдження звуку та ароматів, які часом бувають не дуже приємними. Наприклад, коли ми щось фарбуємо в іншій кімнаті, нам не хотілось щоб запах потрапив у нашу кухню чи спальню. Для кухні міжкімнатні двері просто необхідні, оскільки деякі продукти, наприклад риба, мають різко виразний і сильний запах, який довго стоятиме у спальній кімнаті, якщо не зачинити вчасно двері. Також вирішується і проблема звуку, коли нам необхідно попрацювати в тишині, а в дома бавляться діти чи хтось дивиться телевізор.

Міжкімнатні двері вирішують багато буденних проблем, роблячи наше життя затишнішим та комфортнішим.

Рекомендуємо Вам каталог дверей та вікон http://newworldlviv.com.ua/.

Top