Ви тут
Головна > Лайфстайл > Неймовірні люди

Неймовірні люди

Вважається, що людина використовує свої потенційні можливості не більш, аніж на 10%. Причому, це стосується не лише мозку, але й тіла. Сьогодні Енциклопедія Корисного познайомить вас із кількома надзвичайними людьми, які неабияк розвинули свої внутрішні резерви.

З’їв…літак!

Мішель ЛотітоПриміром, надзвичайна людина француз Мішель Лотіто на прізвисько «Месьє Їм Усе» і справді їсть все! У 9 років Мішель з’їв телевізор, а з 16-ти почав розважати народ за гроші, поїдаючи то метал, то скло і гуму. До книги рекордів Гіннеса Лотіто потрапив за те, що з’їв…літак!

Дикі тварини – кращі друзі!

Кевін РічардсонЗоолог Кевін Річардсон може спокійнісінько провести ніч в клітці з левами. Він настільки розуміє тварин і знаходить з ними спільну мову, що може запросто пообійматися не лише з левами, але й з пантерами, гепардами та гієнами. Кевін Річардсон прекрасно усвідомлює, що найменший необережний рух його «кішечки» може вартувати йому життя, але спілкування з дикими тваринами стало його пристрастю.

Гіпноз на відстані

Лікар-гіпнолог Вуль демонстрував здатність навіювання на відстані. Він посилав поштою листа, в якому було написано його почерком слово: «Спати!» Якщо пацієнт бував до цього на прийомі у Вуля, то щойно така записка потрапляла йому в руки, як він негайно занурювався в глибокий сон!


Геніальний аутист

Інша надзвичайна людина – аутист з Великобританії Даніель Таммет. Він насилу говорить, не розрізняє, де ліво і право, не може виконувати звичайні побутові дії, але при цьому легко в розумі здійснює складні математичні обчислення! Даніель Таммет знає напам’ять 22514 цифр, які ідуть після коми в числі пі. Крім того, він розуміє одинадцять мов, у тому числі валлійську, есперанто і ісландську, які він вивчив усього за 7 днів!

Бачить без очей!

Бен Андервуд осліп через хворобу у три роки, коли йому видалили очі.  Та завдяки своєму суперслуху хлопець здатний розрізняти навіть дуже тихі звуки, які виходять від будь-якого об’єкта. Він їздить на велосипеді, грає у баскетбол, допомагає батькам по дому, словом, життя Бена Андервуда мало чим відрізняється від життя інших підлітків. Бена можна назвати людиною-дельфіном, оскільки саме дельфіни використовують біологічний сонар для орієнтації в просторі.

Top