Ви тут
Головна > Світ > Незвичайні домашні улюбленці – ТОР 10

Незвичайні домашні улюбленці – ТОР 10

126409842953Не всім подобаються звичайні котики та собачки, хом’ячки та миші. Декому хочеться тримати вдома когось більш екзотичного. І зараз дуже популярним ж заводити собі якусь незвичайну тваринку.

Тигри. Звичайно, тримати в себе вдома, наприклад, сіамську кішку – це одна справа, а от коли ця кішка може зайняти весь ваш диван чи ліжко, − зовсім інша. За таким домашнім улюбленцем потрібно пильно доглядати та виховувати його. Також йому, зрозуміло, не поміститися у звичайній квартирі. Бразильська сім’я Борхес тримає вдома тигра. Він живе разом з ними в будинку, дві старших сестри люблять купатися з ним в басейні. З тигром навіть грається їхня дворічна сестричка.  Також дехто любить заводити інших представників кошачих. Наприклад, левів, леопардів, рисей і т. д.

Мавпи. Цих веселих та активних тваринок можна придбати будь-якого розміру, будь-якої породи. Наприклад, мавпа Мона (коштуватиме вона всього-на-всього близько шести тисяч доларів), болотиста мавпа (також недешеве задоволення – від семи до 10 тисяч доларів), неслухняний шимпанзе − за 65 тисяч доларів ви отримаєте активну тваринку, що постійно «веселиться», кидаючись різними предметами, бігаючи по дому, і це все, між тим, відбувається не в повній тиші та спокої.

Земноводні. Напевно, найпопулярнішими є пітони. Наприклад, пітон-альбінос чи стрічковий круглий. А також можна придбати велику кількість різноманітних маленьких змій – різнокольорових, довгих, коротких, товстих, тонких і т. д.

Павуки. Тарантули, павуки-птахоїди. Проте треба бути обачним із цими домашніми улюбленцями, адже вони отруйні. Їхня отрута в більшості випадках не є загрозою для людини, але може викликати алергічну реакцію.01_minipigi

Там, де  змії, павуки, хто? Правильно, жаби та ящірки. Якщо ящіркою, може, й не дуже здивуєш, хіба що це буде рідкісна дорога порода, проте жаба… Для неї також потрібний особливий догляд, тераріум, спеціальна їжа і т. д.

Крокодил. Екзотична тварина, безумовно. Проте вона хижак, тому з нею потрібно бути обережним так, як і з тиграми, левами, зміями та іншими хижаками, яких можуть заводити люди в якості домашніх улюбленців. Також за ними потрібний пильний догляд, оскільки цю тварину приручити зовсім не можна, то вона ніколи не стане ручною. Але крокодили добре піддаються дресируванню.

Свинки. Ні, не морські. Зараз виведено велику кількість порід звичайних свинок. Наприклад, міні-піги чи карлики. Вони невеликих розмірів, тому їх можна тримати в квартирі. Кумедні, активні та веселі.

Нерідко можна побачити домашнього їжачка, проте за ним, як взагалі за будь-якою іншою твариною потрібний постійний догляд. Тим паче, якщо ви захочете погладити свого улюбленця, то зробити це буде важко.

Жирафи. Це не [ижак, а травоїдна тварина, проте жити в квартирі вона не буде. Для того, щоб утримати її? потрібно мати спеціальний вольєр, великий та просторий.

Акули, піраньї та інші представники водного світу. Популярні, дорогі та екзотичні.

Top