Ви тут
Головна > Світ > Незвичайні ресторани світу

Незвичайні ресторани світу

В ресторани вже давно не ходять, аби лише вгамувати апетит чи скуштувати щось нове. Тепер ресторатори дарують своїм відвідувачам ще й незабутні нові враження. Які? Читайте нижче в добірці незвичайних ресторанів світу.

Hua Shan, Китай

Якщо раптом опинитеся в Китаї без копійки, то є ресторан, де вас погодують безкоштовно. Єдина умова: ви маєте спершу до нього дійти. А це не так і просто, оскільки знаходиться він на самій верхівці гори. Хуашань відома тим, що з неї відкриваються прекрасні краєвиди, однак стежка до ресторану вузька і доволі небезпечна.

Fortezza Medicea, Італія

А як вам ідея повечеряти у справжній в’язниці? Ні-ні, меню тут на високому рівні, однак ресторан відкрили на території діючої в’язниці, а весь обслуговуючий персонал – люди, які відбувають у ній покарання.

Grotta Palazzese, Італія

Якщо все ж захочете повечеряти з видом на море, то вам сподобається цей варіант, адже ресторан збудували в гроті. Сам ресторан із трьох сторін оточують вапнякові скелі, а одразу під вами вже бушують морські хвилі.

Ali Barbour’s Cave Restaurant, Кенія

Ще один цікавий ресторан – у підземній печері. Основна його перевага: коли вночі взагалі погасити освітлення, то можна дивитися на зірки, сидячи за замовленим столиком.

Sounds of Silenta, Австралія

Це варіант для тих, кого втомила міська метушня, і хто хоче нарешті потрапити в безлюдне місце. Ресторан знаходиться в центральноавстралійській пустелі. І, крім голосів офіціантів, єдиний звук, який тут можна почути – народний духовий інструмент діджеріду.

Ithaa, Мальдіви

Якщо ж пустеля – не для вас, можете пообідати на морському дні. Без жартів! На Мальдівах є ресторан на глибині 5 метрів. Знаходиться він під скляним куполом, тож, поки ви їсте, збоку і над вами плавають численні мешканці Індійського океану.

Автор: Ірина Сонячна

Залишити відповідь

Top