Ви тут
Головна > Лайфстайл > Незвичайні види спорту

Незвичайні види спорту

Швидше, вище, сильніше… а ще, якомога безглуздіше – саме такі принципи сповідують учасники спортивних змагань, про які сьогодні вам розповість Енциклопедія Корисного.

Плавання з дихальною трубкою в болоті. Погодьтеся, проплисти туди і назад по викопаній в болоті траншеї довжиною 55 метрів − це просто дивовижна розвага! Учасники змагання не мають права пливти у звичайній манері і можуть просуватися тільки за допомогою ласт. Чемпіонат з плавання в болоті щорічно проходить у серпні в Уельсі.

В американському штаті Джорджія щорічно проходить чемпіонат з кидання підкови. От-тільки роль підкови виконує сидіння… від унітазу. Чому? А чому б і ні?

Ще одна розвага, а, можливо, й справді дуже серйозний вид спорту теж родом зі штату Джорджія. Гра у витягування свинячих ратиць не для людей зі слабкими нервами. Учасники змагання зубами витягують свинячі ратиці з корита з водою.

Катання сиру – суть цієї гри полягає в тому, щоб запустити головку Глостерського сиру по схилу пагорба і… наздогнати її. Гравці стартують через секунду після того, як сир покотився. Перемагає той, хто першим наздожене свій сир.

Наступний незвичайний вид спорту – поїдання кропиви. Для учасників щорічного чемпіонату, що проходить у Великобританії, це дуже серйозне змагання. Завдання учасників зжувати за годину якомога більше листя з двох стебел кропиви. Перемагає той, хто з’їсть більше.

А у Фінляндії придумали чудернацький спосіб бігу з перешкодами. Перемагає у змаганні той, хто першим пройде дистанцію довжиною 253 метра, несучи на спині… власну дружину або подругу. До участі не допускають пари, якщо дружина важить менше сорока дев’яти кілограмів.

Боротьба пальцями ніг. Цей вид спорту, споріднений з армрестлінгом, набуває все більшої популярності. Завдання борців нахилити ступню суперника пальцями ніг за три секунди. Як правило, перед змаганням учасники знімають взуття і шкарпетки один з одного. Мила картина!

І, насамкінець, два види спорту, які, здавалося б, поєднати неможливо. Ви любите шахи? А бокс? Спробуйте себе в шахобоксі – спорті, який суміщає в собі і те, і інше! Поєдинок складається з одинадцяти етапів. Шахові партії чергуються з боксерськими раундами. Перемогти можна, як поставивши противнику мат, так і відправивши його в нокаут.

Top