Ви тут
Головна > Лайфстайл > Очищення організму соками: користь чи шкода?

Очищення організму соками: користь чи шкода?

159389235Більшість відчайдушних людей, які хочуть схуднути чи просто покращити своє здоров’я, вдаються до  різних методів очистки організму. Один з таких методів – очищення організму соками. Звичайно, мова йде про натуральні свіжовичавлені соки.

На перший погляд,  ця процедура не повинна приносити шкоди організму, але і тут можна знайти декілька «проти».  Але категорично говорити, що це не приносить користі, також помилка.

При вживанні великої кількості рідини організм людини сам по собі очищується, а в поєднанні з вітамінами ефект покращується. Відновлюється система травлення і природна здатність організму до самоочистки, адже різноманітні чинники погіршують цю роботу ( шкідлива їжа, газовані напої, антибіотики…). Окрім цього, за допомогою очищення соками можна скинути декілька зайвих кілограмів.

Дослідженнями було доведено, що люди, які регулярно вживають соки, виглядають на декілька років молодшими та краще почувають себе, як морально, такі і фізично. Люди, які очищують соками організм, можуть і без кави відчувати бадьорість.

Очищення організму соками, це так звана дієта.

Дієти бувають різні:

  • розвантажувальні дієти,
  • очисні дієти,
  • дієти для схуднення.

Вибирати їх варто в залежності від ваших цілей і бажаних результатів.Fresh-juiceHealthy-drink

Але, на думку лікарів, потрібно бути обачним, очищуючи організм соками. З часом кишківник може перестати нормально функціонувати, а окрім цього, пошкоджуються нервові клітини. Також проведення занадто великої кількості рідини через кишківник може порушити електролітосолевий баланс і викликати діарею.

Потрібно знати, що зниження ваги відбувається за рахунок втрати води, тому,  коли людина повертається до звичного харчування, тверді продукти сприяють накопиченню рідини.

Так, вага повертається і може бути більшою, ніж до очищення соками. Навіть короткі курси таких очищень викликають головні болі, сонливість та підвищену стомлюваність. Ці процедури протипоказані людям, які хворі на цукровий діабет, оскільки у соках є природний цукор, а рівень цукру в крові від вживання соків підвищується. Не варто застосовувати цю методику для дітей та під час годування дитини чи в період вагітності.

З цього можна зрозуміти, що соки − це досить корисний продукт, але фрукти та овочі в звичайному вигляді та в поєднанні з правильним харчуванням − значно корисніші і безпечніші.

Top