Ви тут
Головна > Техно > Огляд програми Movavi Конвертер Відео

Огляд програми Movavi Конвертер Відео

a44a5e328379Останнім часом відео-контент стає все більш популярним та затребуваним. Набувають популярності відеоблоги, а функція зйомки відео зараз є в усіх фотоапаратах та навіть смартфонах і планшетах. Однак не завжди відзняте відео підходить для опублікування в мережі чи для збереження в домашній відеотеці – може бути непідходящий формат, завеликий розмір або невідповідна якість. В таких випадках на допомогу приходить спеціалізоване програмне забезпечення.

Програм, призначених для конвертування відео, є достатньо багато. Але всі вони мають якісь недоліки: не підтримуються потрібні формати, надто повільний процес конвертації, немає пресетів чи навіть, банально, незрозумілий інтерфейс. На щастя, існує програма для конвертації відео, яка позбавлена таких недоліків – це Movavi Конвертер Відео.

В першу чергу, слід відзначити багатофункціональність цього конвертера. Він підтримує понад 170 форматів, в тому числі і відео у форматі HD. До переваг програми можна також віднести наявність готових пресетів популярних форматів, а також можливість налаштувати параметри конвертації у повністю ручному режимі.

Ще однією характерною особливістю Movavi Конвертер Відео є підтримка усіх мобільних пристроїв: iPod, iPadіiPhone, пристроїв на платформі Android, Sony PSP, Nokia, Iriver, BlackBerry та інших.

Крім основної функції – конвертування відео, програма надає можливість застосовувати базові функції редагування: кадрування, розрізання, об’єднання, налаштування яскравості та контрастності, накладання водяного знаку (як у форматі напису так і у вигляді графічного логотипу). При цьому результат покращення відео можна одразу ж оцінити у вікні попереднього перегляду.

Окрім базових функцій редагування відеозображення можна також застосовувати елементарні дії зі звуком: збільшувати або зменшувати гучність відеоролика, нормалізовувати звук між надто тихими та надто гучними моментами.

Звісно, усі ці функції в більшій чи меншій мірі присутні і у конкурентів, однак Movavi Конвертер Відео може похвалитися не лише функціоналом, але і алгоритмами, які дозволяють проводити конвертацію відео зі лічені секунди без втрати якості. Для цього призначений режим SuperSpeed​​, в якому, до того ж, можна вирізати або відрізати непотрібні фрагменти без перекодування вихідного відео.

Ще однією характерною особливістю Movavi Конвертер Відео є можливість покращення відео – для цього призначений профіль для збільшення дозволу відео з SD до HD-формату (1280x720px і 1920x1080px) без втрати і навіть з деяким поліпшенням якості.

Пробну версію програми можна завантажити за посиланням http://www.movavi.ru/videoconverter/ , а вартість персональної ліцензії становить всього 175 грн.

Top