Ви тут
Головна > Лайфстайл > Онлайн-олімпіада з предмета «Основи здоров’я» для учнів 1-4 та 5-9 класів

Онлайн-олімпіада з предмета «Основи здоров’я» для учнів 1-4 та 5-9 класів

Навички здорового способу життя прищеплюються дитині з раннього віку. Аби не перетворити цей процес на моралізацію, слід обирати ті засоби, які відповідають віковим особливостям школярів. Разом з освітнім порталом «Всеосвіта» візьміть участь в альтернативній олімпіаді із цікавими завданнями, які допоможуть перевірити рівень раніше засвоєних знань.

Інноваційні завдання випробування підібрані організатором відповідно до матеріалу, що вивчається за програмою Міністерства освіти та науки України. Їх складність та актуальність проходить перевірку методистами порталу та незалежними експертами зі складу Предметно-методичної комісії.

15 тестових завдань альтернативної олімпіади можуть бути виконані учнем як за комп’ютером, так і в класі. Звична атмосфера покликана, перш за все, заспокоїти хвилювання учасників. Кожен з них має індивідуально стресостійкість, що неабияк впливає на гарний результат.Обов’язковою умовою участі в інтелектуальному змаганні є реєстрація команди або окремих учасників на сторінці олімпіади. Для цього вчитель або один з батьків має зареєструватися на сайті порталу, створивши особистий кабінет. На вказану адресу надійде детальна інструкція щодо проведення олімпіади в режимі оффлайн.

Участь в дистанційній олімпіаді передбачає оплату оргзбору у сумі 20 гривень за кожного учасника. Про зручні умови оплати внеску можна дізнатися на офіційному сайті порталу.

Згідно з регламентом, на виконання тестів відводиться 40 хвилин, тоді як вчитель самостійно визначає тривалість олімпіади в умовах класу.

Після внесення останньої відповіді учня до системи, відбувається швидка перевірка роботи. За її результатами проводиться оцінювання в межах 15 балів із зазначенням неправильних відповідей. Кожна з них супроводжується розгорнутим поясненням, що допоможе учневі у майбутньому.

Якщо відповіді учасників до системи вводить вчитель, він також має доступ до результатів кожного школяра. А після закінчення введення відповідей усіх своїх учнів, педагог зможе звантажити персональні нагородні документи. Грамоти для учасників та переможців, подяки для батьків та організаторів заповнюються українською та англійською відповідно до міжнародних стандартів.

Найактивніші команди-учасниці мають шанс виграти спеціальні призи від освітнього порталу «Всеосвіта» та спонсора – компанії «Mr.Playwood». Це унікальний дерев’яний конструктор із понад сотнею деталей, що складаються у мікроскоп.

Вчителі-організатори також не залишаться без призів. Кожен із тих, чий клас вийде переможцем у творчому конкурсі, безкоштовно отримає свідоцтво про участь в одному з вебінарів після його перегляду.

Варто зазначити, що «Всеосвіта» проводить різноманітні вебінари для вчителів з актуальних тем сьогодення та має велику онлайн-бібліотеку методичних матеріалів. Вчителі й самі можуть долучитися до створення бібліотеки, додаючи до скарбниці власні методичні розробки.

Top