Ви тут
Головна > Лайфстайл > Оренда фотостудії у Львові: обираємо найкращу студію

Оренда фотостудії у Львові: обираємо найкращу студію

Фотографія вже багато років залишається потужним трендом, а фотосесії в інтер’єрних фотостудіях – своєрідний must have для кожного. Сьогодні ми поговоримо про те, як замовити оренду найкращої фотостудії у Львові.

Коли ми практично “живемо” в соціальних мережах, стильні фотографії стають нашим способом спілкування зі світом, тож, вирішивши замовити фотосесію, ми прагнемо обрати найоптимальнішу фотостудію відповідно до наших потреб.

Оренда фотостудії у Львові – не так просто, як здається, адже інтер’єрних фотостудій з прекрасними декораціями є достатньо, але в якій саме ви почуватиметеся найкомфортніше під час фотосесії – відкрите питання.

Енциклопедія Корисного рекомендує звернути увагу на нову львівську фотостудію Firanka Photostudio, і ось чому:

1. Зручне місце розташування – вул. Зелена 115 б. Студія знаходиться неподалік від центру міста, у той же час до неї дуже зручно дістатися зі спальних районів, не перетинаючи центр з численними корками, тож оренда фотостудії для вас не розпочнеться незручним добиранням і тривалим пошуком локації.

Локація на підвіконні у Firanka Photostudio

2. Великі вікна для зйомки з денним світлом. Наявність у фотостудії вікон є дуже важливим моментом, адже за природного освітлення можна зробити надзвичайно красиві кадри. Важливо, що вікна інтер’єрної фотостудії (Львів) Firanka Photostudio виходять на вулицю, а не на промзону, як у багатьох інших фотостудіях. Отже, замовивши оренду цієї фотостудії, ви можете бути певні, що результат зйомки буде чудовим.

3. Максимально комфортні умови. Наявність опалювальних пристроїв і уважність адміністратора фотостудії до ваших потреб, безкоштовні чай/кава роблять Firanka Photostudio однією з найулюбленіших фотостудій міста.

Класична локація у Firanka Photostudio

4. Безкоштовне асистування. Часто фотографи зазнають складнощів під час роботи зі студійним світлом в інтер’єрних фотостудіях, адже не так просто зорієнтуватися у новій студії, розібратися у незвичних студійних спалахах, зрозуміти, як найкраще виставити світло у тих чи інших локаціях.

Розуміючи це, у Firanka Photostudio працюють найкращі адміністратори-асистенти, які за потреби залюбки підкажуть вам найоптимальнішу схему світла, потримають відображувач під час оренди фотостудії абощо.

5. Повна комплектація студійним світлом. Зазвичай інтер’єрні фотостудії слабко комплектуються студійним світлом, адже основну увагу власники студій приділяють саме декораціям. У той же час у Firanka Photostudio є повноцінний комплект якісних студійних спалахів з необхідними аксесуарами. Окрім цього, у фотостудії є стійка з фонами, а також кольорові стіни – все необхідне для класичних студійних портретів.

Студійне світло фотостудії

6. Помірна кількість декору. Особливістю інтер’єрної фотостудії Firanka є оптимальна кількість декору, завдяки чому тут можна провести найрізноманітніші фотосесії: дитячі, сімейні, портретні, fashion, lovestory, комерційні зйомки для брендів тощо.

7. Найкращі локації для зйомок. До вашої уваги – дві романтичні локації на підвіконнях, локація з ліжком, класична локація, кольорові стіни, паперові фони, чимала кількість різноманітного декору, який ви можете компонувати на свій смак.

Запрошуємо замовити оренду фотостудії у Львові або фотосесію за тел. 067 370 68 58. Більше інформації про Firanka Photostudio ви можете дізнатися за посиланням.

Top