Ви тут
Головна > Лайфстайл > Основні правила вибору зачіски

Основні правила вибору зачіски

zachiskaОсновною складовою краси жінки є її гарне, доглянуте та розкішне волосся. Тому потрібно правильно вибрати собі зачіску, щоб вона й приховувала недоліки й підкреслювала індивідуальність та красу.

Найперше, що потрібно знати це те, що для вибору зачіски важливий тип вашого волосся. Наприклад, на рідкому та тонкому волоссі дуже красиво будуть виглядати пишні зачіски, для яких потрібна укладка. Проте такі не підійдуть власницям густого та важкого волосся. Їм краще мати ступінчасту стрижку.

Зачіска і форма обличчя

Зачіска також залежить і від форми обличчя. Для того, щоб визначити свою форму обличчя, потрібно сісти перед дзеркалом, до цього краще зачесати волосся і чуб (якщо є) назад та обвести за допомогою маркера чи помади відображення свого обличчя. Форми обличчя: ромб, трикутник, квадрат, овал, круг, прямокутник. Це стандартні форми обличчя.

Зачіска для овального обличчя

Тим, у кого овальне обличчя, дуже пощастило, адже вони можуть обрати будь-яку зачіску. Проте потрібно врахувати, що при виборі високої зачіски на довге волосся потрібно зробити акцент на чубі, щоб візуально зменшити обличчя.

Зачіска для круглого обличчя

Тим, хто має кругле обличчя, слід обирати зачіску без чуба на волосся середньої довжини. Це може бути каре. А для того, щоб зменшити візуально шир545b8f9c82daf_image1окі вилиці, можна зробити асиметричну високу зачіску.

Зачіска для квадратного обличчя

Якщо ви маєте квадратну форму обличчя, то несиметричні стрижки з косим чубчиком саме для вас. Вони зможуть приховати недоліки форми обличчя. Легкі локони середньої довжини надають романтичності, ніжності та жіночності. А от збирати волосся назад краще не треба.

Зачіска для трикутного обличчя

Із трикутною формою обличчя краще вибрати зачіску із косим проділом та рідким чубом, а от прямий проділ та густий чуб не зовсім підходять. Також можна робити зачіску, коли локони будуть закручені в середину.

Зачіска для ромбовидного  обличчя

Тим, хто має форму обличчя ромб, не потрібно забирати бокові пасма волосся за вуха. Чудово підійде зачіска з довгим чубом, що повністю закриває лоб. Вона допоможе приховати широкі вилиці.

Зачіска для прямокутного обличчя

Пишні чи короткі стрижки підійдуть тим, хто має прямокутну форму обличчя. А от стрижки на коротке волосся із прямим пробором не будуть добре виглядати.

Зачіска за типом волосся

Також вибирати зачіску потрібно не тільки за формою обличчя та типом волосся. Треба звернути увагу на свої недоліки. Наприклад, струнким жінкам із суворими рисами обличчя підійдуть «гладенькі» зачіски. Жінкам, які мають маленький ніс, можна носити «дрібні» локони. А от тим, хто має великий ніс, краще надати перевагу пишним зачіскам.

Звичайно, дуже важливо обрати зачіску, яка підходить саме вам та підкреслює вашу індивідуальність. Проте також потрібно пам’ятати, що волосся потребує не тільки красивої та правильної зачіски, а й дбайливого догляду, що зробить його здоровим та блискучим.

Top