Ви тут
Головна > Світ > Основні правила жіночого дрес-коду

Основні правила жіночого дрес-коду

office-dress-code-blog_salonДрес-код – це форма одягу, яку потрібно носити на певний захід чи на роботу в офісі. Дрес-код особливо поширений в Західній Європі та Америці, а от у нашій країні тільки починають робити перші кроки до встановлення певної форми одягу. Адже від вигляду працівників великих та й малих компаній та організацій залежить її успіх та рейтинг.

Загалом дрес-код поділяють на жіночий та чоловічий. Сьогодні ми розглянемо правила жіночого дрес-коду, яких, мені здається, набагато важче дотриматися.

Робота в офісі передбачає офіційно-діловий стиль без всіляких екстравагантних речей, які, наприклад, можна носити художникам та іншим митцям за правилами свого дрес-коду. Але це не уніформа, а просто одяг, підібраний за правилами, що бувають навіть прописані в контракті. Кожен працівник повинен мати декілька костюмів, жінкам можна мати як костюми зі спідницями, так із брюками. Адже в солідних компаніях передбачається, що працівник не може з’являтися два дня поспіль в одному і тому ж вбранні.

Довжина спідниці загалом повинна мати довжину не вище колін, не допускається занадто коротких довжин. Не можна носити різнокольоровий чи прозорий одяг. Також у дрес-коді компанії може бути вказано довжину рукава, наприклад, три четверті.

Не можна носити міні-спідниці, короткі шорти, глибоке декольте, босоніжки, спортивний одяг, футболки та майки, а особливо топи, які не закривають деякі частини тіла.

Взуття працівниці не повинне бути не акуратним та не доглянутим, на дуже високих підборах, з відкритим носком. Найкраще – це акуратні, на невеликих підборах туфлі із закритим носком.Business-Professional

Також обов’язковим атрибутом дрес-коду повинні бути колготки. Навіть якщо це спекотне літо, то задля цього в офісах бажано встановлювати кондиціонери, щоб працівники могли виконувати свою роботу та не шкодити своєму здоров’ю. Але таке трапляється не завжди. Тому потрібно знати, як правильно підібрати собі одяг для офісу, щоб не порушити дрес-код та врятуватися від спеки й не нанести собі шкоди.

Найкраще вибирати костюми з легких, але не прозорих тканин, бажано натуральних. Вони дають змогу дихати тілу. Це стосується спідниць, піджаків та блуз. Також прослідкуйте, щоб спідниця була вільною та не дуже обтягувала, що дасть змогу тілу вільно дихати. Колготки можна купити не звичайні капронові, а з маленькою сіточкою, якої не видно буде на ногах, вони будуть зручні для спекотної пори року. Взуття ж можна вибрати із закритими носками та п’ятами, але відкритими з боків. Якщо дрес-кодом це заборонено, то можна купити взуття в сіточку, що дасть змогу ногам дихати. Також воно повинне бути з натуральної шкіри чи із тканини.

Загалом правила дрес-коду легко зробити корисними й для себе. Наприклад, той же костюм можна прикрасити аксесуарами, в якому можна відвідати якийсь захід.

Top