Ви тут
Головна > Лайфстайл > Основи сухого лікувального голодування

Основи сухого лікувального голодування

golodyvannijaДоведено провідними лікарями, будь-яке голодування корисне для повного очищення організму та його омолодження. Але так як кожна людина унікальна, то існує багато різновидів лікувального голодування. Але найжорстокіше з годувань − сухе.

Що таке сухе голодування

Перш ніж розпочати знайомитись з цим видом, потрібно навчитись розрізняти підвиди даного голодування. Так, простіший варіант сухого голодування дозволяє приймати душ та ванну, умиватись і полоскати ротову порожнину, а от вже інший варіант − найжорстокіший з усіх голодувань, який забороняє все, навіть полоскання.

Звісно, умови сухого голодування суворі і потребують величезних зусиль. Адже стандартний розклад голодування становить 5-7 днів, іноді використовують спрощену систему − 2-3 дні. Але результат вартий всіх тих зусиль, організм очищується майже 100%, а омолодження шкіри не можливо не помітити.

Підготовка до голодування

Тож, щодо основ сухого голодування, то їх три і ми їх всі по черзі розглянемо. Перша − спочатку підготуйте свій організм для голодування. Обов’язково проконсультуйтесь з лікарем! Адже це голодування протипоказано людям з будь-якими хворобами, а тим паче − хронічними. До того ж, сухе голодування може завдати шкоди вагітним, дітям та людям літнього віку.Diet

Підготовчий етап сухого голодування доволі серйозний та конче потрібний. Адже якщо вже під час підготовки вам стане зле, ви відчуватимете дискомфорт, то це буде ознакою того, що голодування не для вас. Підготовчий процес триває 2 тижні, під час якого потрібно дотримуватись здорового харчування: якомога більше рослинної їжі і якомога менше тваринної (допускається м’ясо курки та яйця). Під забороною цукор, сіль, кава та газовані напої. Не менш важливо налаштуватись морально та фізичної вірити в позитивний результат сухого голодування. Обов’язково весь день перед початком пийте багато води, бажано з лимоном чи медом.

Голодуємо правильно

Другий етап − саме голодування. Як зрозуміло зі слів “сухе”та “голодування”, протягом 5-6 (2-3) діб вся їжа та всі рідини не повинні потрапити до вашого шлунку. Під час голодування корисно прогулюватись на свіжому повітрі, але не перевантажуватись. Також слід повністю відмовитись від медикаментозних препаратів та заняттям спортом. Можуть виникнути певні проблеми з випорожненням. Але все нормалізується відразу після виходу з голодування.

Безпечний вихід з голодування

Заключний етап − вихід з голодування. Цей етап потребує певних зусиль. Спочатку необхідно випити склянку води чистої джерельної чи фільтрованої. Після цього з’їсти ложку нежирного сиру чи 2-3 ложки кефіру. Через дві години (і так кожного разу) можна вже їсти каші з овочевими салатами. Головна умова − ніяких жирів та вуглеводів. Слідкуйте за розміром порцій, і не їжте смаженого, копченого та солодкого. Рідину пити можна стільки, скільки захочете. А триває вихід з сухого голодування так само як і саме голодування.

Top