Ви тут
Головна > Світ > Особливості навчання у Чехії

Особливості навчання у Чехії

Виші Чехії пропонують своїм студентам дуже якісні освітні послуги, адже система освіти неабияк фінансується визнаними європейськими компаніями, яким потрібні кваліфіковані спеціалісти, та державою.

У чеських університетах загальноприйнятою практикою є запрошення найкращих викладачів інших навчальних закладів, а також стажування студентів у преcтижних компаніях. Таким чином найкращі cтуденти мають шанс здобути хорошу роботу. Тому дипломи чеських університетів мають високий рівень визнання в усьому світі.

Абітурієнтам-іноземцям не потрібно здавати іспит на володіння чеською (але без хорошою англійської не обійдетеся ніяк!), адже вступ відбувається на загальних засадах. Необхідно здати кілька письмових тестів, а то й пройти співбесіду. На багато спеціальностей є тільки конкурс атестатів, без додаткових іспитів.

Якщо ж ви володієте чеською на достатньому для навчання рівні, то можете навчатися безкоштовно.

Звісно, це величезний плюс, що можна здобувати якісну освіту безкоштовно, витрачаючи зовсім небагато грошей на позанавчальні витрати,  однак і ставитися до вас будуть як до типового чеського абітурієнта, не даючи «поблажок».

Звичайно, вступити до державного чеського вишу не так і просто, але є різні варіанти виходу із ситуації: можна повчитися рік у приватному, гарно опанувати мову, призвичаїтися до Чехії, а потім вступати до державного і вчитися безкоштовно.

У багатьох країнах існує вікове обмеження для вступу, але не у Чехії. Український абітурієнт може вступати до чеського університету навіть після закінчення середньої школи.

Російські та українські студенти після вступу в Чехії отримують відстрочку від армії, а на час навчання їм надають тимчасовий дозвіл на проживання. Випускники вишів цієї країни також можуть подавати запит на отримання права на постійне проживання у Чехії.

Top