Ви тут
Головна > Техно > Переваги та недоліки котлів тривалого горіння

Переваги та недоліки котлів тривалого горіння

kotel123Котли тривалого горіння з’явилися на сучасному ринку відносно недавно. Вони дуже швидко сподобалися людям завдяки своїм технічним характеристикам та перевагам. На відміну старим моделям котлів, сучасні дозволяють економити на палеві. Крім того, за ними набагато легше доглядати.

Для яких приміщень підходять котли тривалого горіння

Дуже часто люди встановлюють такі моделі котлів у приватних будинках та будинках, у котрих є проблеми з постачанням енергії та газу.  Для роботи цього виробу не потрібно ніяких генераторів та приладів – воно працює на твердому палеві.

Сучасний котел тривалого горіння може бути встановлений не тільки у житловому будинку, але й на дачі, на підприємстві, у школі і т.п. Він не займає багато місця, але здатний обігріти велику площу. Для його встановлення не потрібно проводити складні монтажні роботи.

Основні переваги котлів тривалого горіння

Сьогодні можна знайти багато моделей котлів тривалого горіння. Всі вони виготовляються зі спеціальних матеріалів, які дуже добре зберігають тепло. Камера згорання зроблена зі жаростійких елементів, які здатні покращити ефективність згорання різного палева. За підтримку оптимальної температури відповідають спеціальні пластини та датчики регулювання тяги.tverdotoplivnye-kotly

Котли тривалого горіння можуть бути з автоматичною подачею палева. Такі моделі дуже практичні, тому що користувачу не потрібно постійно слідкувати за кількістю пального. Достатньо завантажити необхідну кількість дров чи вугілля, і котел буде працювати біля доби. Деякі види палива дозволяють працювати виробу без зупинки до 5 діб.

Сучасні котли довгого горіння можуть працювати на різних видах палива. Завдяки цьому користувач сам обирає найвигідніший спосіб отоплювання приміщення. Можна використовувати дрова, брикети, вугілля, дерев’яні відходи и т.п.

Такі вироби доступні в ціні та дуже прості в обслуговуванні. Крім того, вони абсолютно безпечні для людини, так як не виділяють ніяких шкідливих речовин. Високий показник КПД, автономність та безпека – ці критерії дуже важливі. Завдяки ним при користуванні не виникне проблем.

Недоліки котлів тривалого горіння

Подібні вироби мають деякі недоліки. По-перше, їх потрібно час від часу чистити та розпалювати, а також не забувати додавати паливо. По-друге, вони дуже реагують на якість палива. Якщо паливо буде неякісним, то це позначиться на роботі – вона буде нестабільною або котел буде працювати не на повну потужність.

У більшості моделей немає регулятору температури, тому в приміщенні може бути дуже жарко, якщо використати багато палива.  Але такі недоліки незначні и при дотриманні всіх правил експлуатації їх можна усунути.

Top