Ви тут
Головна > Світ > Підводні готелі світу

Підводні готелі світу

Jules Undersea Lodge
Jules Undersea Lodge

Не так давно тривале перебування під водою здавалось чимось нереальним та малодоступним. Біля двадцяти років тому наукові журнали почали публікувати дослідницькі матеріали, де вчені переконливо повідомляли: незабаром кожен матиме можливість жити під водою та спостерігати за таємницями підводного світу.

Перші проекти будинків, повністю або частково розташованих під водою, зацікавили, в першу чергу, акул туристичного бізнесу. На даний момент у світі існує декілька відомих підводних готелів, які користуються неабияким попитом серед допитливих туристів з усіх країн.

Нікого не здивує, що підводний готель-лабораторія “Jules Undersea Lodge”, який знаходиться на півдні США, названий на честь відомого французького письменника. Для багатьох людей зацікавлення підводним світом почалось саме з науково-фантастичних книг, написаних Жюлем Верном.

Цей підводний готель розрахований на досвідчених дайверів – він знаходиться на глибині 7 метрів, тож до номерів можна дістатись тільки з допомогою аквалангу. Відвідувачів підводного притулку чекають 2 номера з усім необхідним обладнанням, бібліотекою та чудовими краєвидами з великих вікон. Незважаючи на те, що підводний туризм вважається одним з найдорожчих на сьогоднішній момент, вартість перебування у тримісному номері складе не більше 400 доларів за добу.ConradMaldivesUnderwaterSuiteEMAIL

Перший і єдиний європейський підводний готель «Utter Inn» знаходиться недалеко від Стокгольма, столиці Швеції. «Utter Inn» – це невелична одномісна будівля на глибині 3 метрів. Власник затишного готелю вважає свій заклад не комерційним, а художнім об`єктом, тому і вартість перебування у ньому значно менша, ніж у американському: у готельному номері «Utter Inn» доба перебування буде коштувати 200-250 доларів.

Поряд з архіпелагом Фіджи, біля узбережжя приватного острову знаходиться досить великий підводний готель, побудований на глибині 12 метрів. “Poseidon Underwater Hotel” пропонує відвідувачам не тільки проживання та підводні екскурсії, а й конференційний зал та оренду кімнати для вінчання. Також, працівники готелю можуть запропонувати невеликий підводний човен та особистого гіда, який допоможе познайомитись з особливостями місцевого підводного світу. Вартість тижневого відпочинку становитиме 15 000 доларів.

На Мальдівських островах на даний момент немає готелів, повністю розташованих під водою, але «Huvafen Fushi Resort» пропонує послуги спа-салону, кімнати якого знаходяться на глибині 6 метрів. Салон працює тільки у денний час, а екзотичні процедури входять у вартість перебування в готелі (800 доларів за добу).

Підготувала Олександра Гамазіна

Top