Ви тут
Головна > Лайфстайл > Посібник для вчителів та учнів: Розв’язник завдань зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Прогресії

Посібник для вчителів та учнів: Розв’язник завдань зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Прогресії

Математика входить до списку обов’язкових предметів, з яких випускники 11 класу загальноосвітніх шкіл проходять незалежне оцінювання. У 2019 році ЗНО з математики проходитиме 21 травня і буде першим предметом основної сесії. Пробне тестування відбудеться 23 березня, а отже, часу на підготовку обмаль. Пропонуємо вашій увазі посібник за авторством Кінаш Майї Вікторівни, який стане у пригоді при підготовці до ЗНО з теми «Прогресії».

Розв’язник містить вступне слово автора та може бути використаний для самостійної підготовки до тестування. Посібник складається з 4 основних розділів:

  • Теоретичних відомостей;

  • Розв’язків тестових завдань;

  • Завдань для самоконтролю;

  • Відповідей.

Перший блок містить основні визначення з теми «Арифметична та геометрична прогресії»: послідовності (висхідна та спадна), арифметичної прогресії (з визначенням різниці та основними формулами n- го члена), геометричної прогресії (з визначенням знаменника г.п. та його характеристикою), нескінченно спадної геометричної прогресії із формулою для обчислення тощо.

Джерело:

https://vseosvita.ua/library/rozvaznik-zavdan-zovnisnogo-nezaleznogo-ocinuvanna-z-matematitiki-progresii-3461.html

До другого розділу посібника увійшли завдання незалежного оцінювання попередніх років, як основної, так і додаткової сесії.

Посібник доступний для звантаження у розділі «Бібліотека» на офіційному сайті освітньої платформи «Всеосвіта». Для цього необхідно увійти у розділ та обрати підрозділ «Матеріали для підготовки до ЗНО», вибравши матеріал зі списку.

Усі матеріали онлайн-бібліотеки надані педагогами з різних куточків України. Авторство розробок підтверджує сертифікат від порталу, який містить унікальний номер. Найактивніші освітяни нагороджуються за роботу з розвитку освітнього порталу персональними подяками. Вони також можуть стати учасниками клубу «Всеосвіта» та отримати картку, яка надає 20 % знижку на отримання освітніх послуг платформи.

Крім методичної роботи, освітня платформа співпрацює з вчителями, викладачами та вихователями за допомогою освітніх вебінарів та дистанційних курсів.

Участь у вебінарах для користувачів сайту є безкоштовною. Кожен охочий зможе отримати сертифікат участі, де також зазначається результат успішного проходження тестування за матеріалом вебінару. Вартість документу становить 49 грн, а сплатити її можна за допомогою миттєвого платежу або квитанції.

Дистанційні курси від «Всеосвіти» надають можливість отримати унікальні навички та знання сучасного вчителя. Професійні організатори онлайн-курсів поділяться з вами знаннями щодо створення та ведення вчительського блогу, використання Google – інструментів у повсякденній роботі та ознайомлять з основами фінансової грамотності. Протягом жовтня отримати такі послуги можна з 70 % знижкою.

Детальні умови участі у вебінарах та курсах ви знайдете на офіційному сайті освітньої платформи.

Top