Ви тут
Головна > Техно > Пральна машина для дому: допомога експерта у виборі

Пральна машина для дому: допомога експерта у виборі

imagesОбираючи пральну машину, ми максимально намагаємось обрати ту, що підходить нашим вимогам, яких переважно не так уже й багато. Розміри, функції, витривалість, енерго та водоекономність. Щодо розмірів, звичайно, вона не повинна займати багато місця, бути компактною та зручною. Навіть якщо у вас велика ванна (чи інше приміщення), виділяти для машинки багато місця не хочеться.

Функції: під час прання ми переважно використовуємо 2-3 найважливіших програми, усі інші «прибамбаси» є лише маркетинговим ходом, котрі підвищують вартість пральної машини. Тому дивіться самі, чи вони вам потрібні. Витривалість до експлуатації, напевне, варто було б поставити на перше місце. Машинка повинна «бути готова» до значних навантажень, частого прання та до води поганої якості. Економія води та електроенергії в сучасних умовах є не менш важливим фактором при виборі пральної машини, тому старайтесь обирати моделі класу А, А+.

Пральна машина Electrolux EWS 106410W – це вдалий вибір для швидкого та м’якого прання. Пральна машина представлена у білому кольорі, відноситься до класу віджиму С, підтримує різний вибір температур та не займає багато місця. Розмір Electrolux EWS 106410W складає 60х85х50 см. з можливістю завантаження до 6 кг. Пральна машина Electrolux EWS 106410W підтримує електронний тип керування та енергозбереження А+. За класом прання Electrolux EWS 106410W відноситься до категорії А, а за класом віджиму до категорії С. Тип розташування є вільно стоячим, завдяки чому розмістити пральну машину можна де завгодно.

Пральна машина LG F 1222TD – це гармонійне поєднання модного дизайну та відмінних експлуатаційних характеристик. Пральна машина представлена у білому кольорі, має компактні розміри 60х85х60 см. та відзначається максимально дбайливим ставлення до бавовняних речей. Завдяки відповідності стандарту Wool Mark пральна машина передбачає додатковий режим прання “Opti Swing”, який забезпечує дбайливе очищення бавовняних виробів. Додатковою перевагою LG F 1222TD є функція чистий барабан та бака. Така функція забезпечує підтримування баку машини в чистоті. Завдяки технології «чистий бак» відбувається автоматичне очищення баку від миючих засобів, що робить експлуатацію більш безпечною та довговічною. Крім того, пральна машина LG F 1222TD є економічно вигідною. Споживання електроенергії в такій машині складає 0.17 кВт*год/кг з загальним витратом води 56 л. Вільностояча пральна машина білого кольору адаптована до навантаження до 8 кг, тому ідеально підійде для великої родини.Laundry room

Пральна машина Ariston CDE 129ALL – це високо функціональна машина по доступній ціні. Пральна машина підтримує функцію додаткового полоскання, різні категорії віджиму та різний вибір температур. Таким чином Ariston CDE 129ALL є оптимальним вибором для прання навіть дуже делікатних речей. Прання не займе багато часу завдяки віджиму 1000 об/хв. За типом Ariston CDE 129ALL відноситься до категорій пральних машин підмотування та розрахована на завантаження до 5 кг. Завдяки компактним розмірам 60х82х55см. така пральна машина підійде навіть для дуже маленької ванної кімнати.

Пральна машина Indesit WIDXL 106 EX – це вдалий та практичний вибір по доступній ціні. Італійська пральна машина підтримує електронний тип управління, має фронтальний тип завантаження та не займає багато місця. Габарити пральної машини складають 60х85х60 см з об’ємом завантаження 5кг. Пральна машина Indesit WIDXL 106 EX підтримує такі режими як сушка, додаткове полоскання, швидке прання та попереднє прання, завдяки яким досягається відмінна якість прання навіть дуже делікатних речей.

Пральна машина AEG LS60840L – це сучасна та високотехнологічна машина для швидкого та м’якого прання. Завдяки компактним розмірам 60х85х40см. така італійська машина не займе багато місця та відмінно доповнить інтер’рне рішення будь-якої ванної кімнати. Пральна машина підтримує електронний тип управління, за типом завантаження є фронтальною, а за типом розташування – вільно стоячою. Крім того, пральна машина AEG LS60840L підтримує відтермінування старту прання, функції інтенсивного прання,попереднього прання, додаткового полоскання та вибір температур, завдяки яким машина є зручною для використання та безпечною для речей. Споживання енергії в такій пральній машині складає 2000 кВт/год.

Рекомендації надані Техномікс+,

Магазин побутової техніки,

м. Львів, вул. Луганська, 6а

Top