Ви тут
Головна > Лайфстайл > Правила догляду за нарощеними віями

Правила догляду за нарощеними віями

narosheni-viiКожна  дівчина хоче мати густі та пишні вії. Проте декому це дано від природи, а дехто для цього нарощує вії.

Цю процедуру потрібно робити в салоні. Перед нею обов’язково проконсультуйтеся зі спеціалістом. Адже, звичайно, нарощування вій не є дуже шкідливим, але все-таки є ряд протипоказань. Отже, якщо у вас кон’юнктивіт, краще вії не нарощувати.

Також перевірте, чи не маєте алергії на клей, який використовують при цій процедурі. Якщо ваші вії слабкі, краще також стриматися від процедури, адже нарощені вії будуть лише погіршувати стан ваших, роблячи їх ще слабшими та ламкими. До швидкого розчинення клею, яким користуються при нарощуванні, призводить дуже жирна шкіра повік. Також до нарощування вій краще не вдаватися тим, хто носить лінзи.

Якщо ж ви нічого зі вищезгаданого не помічаєте, то впевнено можете вирушати в салон краси. Сама процедура нарощення вій відбувається так: попередня консультація, де буде моделюватися форма вій, потім не нафарбовані вії завивають та надають їм форми, забарвлюють та знежирюють підставу кожної вії і тільки потім нарощують.

За нарощеними віями догляд не дуже складний, просто потрібно все робити вчасно, точно та регулярно. Отже, правильний догляд включає в себе:

  • Корекція. Як відомо, власні вії випадають через певний період часу. Нарощені вії будуть випадати з ними. Якщо ви їх носите протягом декількох днів, вони без неприємних відчуттів будуть випадати кожні 15-20 днів із власними. Проте коли ви хочете носити нарощені вії протягом тривалого часу, то краще через кожних два тижні приходити на корекцію до майстра, який буде доповнювати новими ділянки, де вії випали.3-4-3narach
  • Не потрібно користуватися тушшю, адже змивання потім макіяжу може пошкодити таку тонку та ніжну роботу як нарощування вій. Тим паче навіщо туш, коли ваші вії й так густі, довгі та закручені?
  • Не можна терти очі, адже також можна пошкодити цілісність нарощених вій.
  • Вмиватися потрібно дуже обережно. Макіяж потрібно змивати легкими спеціальними засобами, адже це також буде впливати на стан ваших нарощених вій. Макіяж з повік краще знімати дуже обережно намоченим засобом для зняття макіяжу (обов’язкова умова – без жиру, адже можна пошкодити тонкий шар клею ).
  • Коли ви хочете зняти нарощені вії, то перед цим потрібно нанести на лінію клею тонкий шар рослинної олії. Тримати його потрібно 12 годин. Лише потім можна знімати вії.

Процедура нарощування вій є безболісною і триває всього 2-3 години. Кожна жінка чи дівчина хоче мати густі та красиві вії, проте не потрібно захоплюватися. Спеціалісти радять для красивого погляду додавати штучні вії лише кілька пучків у кутиках очей.

Top