Ви тут
Головна > Світ > Правила вибору жіночого зимового взуття

Правила вибору жіночого зимового взуття

vzyttiaОдна із найважливіших запорук комфортної зими – це правильно вибране взуття. Адже вас оточуватиме не тільки білий сніжок, а й слизький лід, подекуди й болото.

Тому, щоб було зручно і можна було не хвилюватися про можливі переломи та гематоми, потрібно правильно вибирати зимове взуття.

Правило 1

Важливо, і це стосується будь-якого взуття, підібрати правильний розмір. Якщо ж ви купуєте взуття на зиму, розраховуйте на те, що не будете ходити в тоненьких шкарпетках. Тому бажано приміряти взуття в теплій шкарпетці або просто виберіть десь на піврозміру більші. Але не перестарайтеся, адже дуже скоро можна отримати розтоптане взуття.

Правило 2

Зрозуміло, що зимою на високих підборах зручно не походиш, особливо на льоду. Тому краще вибирати взуття на низьких або взагалі без підборів. Якщо ж ви просто не можете жити без них, то в магазині прослідкуйте за тим, щоб підбори були стійкими та рівними.

Правило 3

Тепер діло за матеріалом. Якщо ви вибрали шкіряне взуття, то перевірте його на натуральність, а саме просто трохи потягніть шкіру. Справжня шкіра легко потягнеться, штучна буде пружинити. Коли ви віддаєте перевагу замшу, то також будьте обережними: справжній замш повинен бути зі щільними та короткими ворсинками. Тепер хутро. Перевірте, чи не «виривається» воно, чи густе та не має «залисин».zymove-vzyttia

Правило 4

Багато хто, перевіривши, що взуття зроблене з натурального матеріалу, забуває про підошву, яка є важливим моментом у виборі взуття. Найдовше вам прослужить та, що зроблена з шкіроподібної та транспарентної гуми, стриронілу. Також краще, щоб підошва була не рівна, а з протекторами. Так ви зможете не боятися вийти на вулицю в ожеледь.

Правило 5

Зверніть увагу й на устілки в зимовому взутті. Вони не повинні легко відриватися і повинні бути вирізані за контуром, інакше вам буде не зручно ходити.

Правило 6

Якщо ви купуєте зимове взуття з блискавкою, то зверніть увагу на те, щоб її «зубчики» були рівними та паралельними і хутро не заважало при застібанні.

Правило 7

Зверніть увагу на те, що зручне зимове взуття повинно бути більш гнучким біля п’яти та в районі пальців.

Тепер, знаючи чимало про вибір взуття на зиму, ви можете бути певні, що ваші ніжки будуть у комфорті і теплі.

Top