Ви тут
Головна > Світ > Промисловий альпінізм: значення, види послуг

Промисловий альпінізм: значення, види послуг

moe4kaaaВи коли-небудь замислювалися над тим, хто встановлює висотні банери, проводить миття вікон у висотних будівлях, забарвлює будівельні конструкції, і мости на великій висоті? Раніше на допомогу приходили монтажники, але сьогодні Вам свої послуги можуть запропонувати справжні професіонали – промислові альпіністи!Наша компанія здійснює широкий спектр послуг з прибирання приміщень і фасаду, а наші альпіністи мають величезний досвід роботи. Ми маємо всі необхідні інструменти для роботи на висоті: сходи, страхувальні пояси, мотузки. Фахівці легко можуть піднімати важкі вантажі на велику висоту.Потрібна допомога? Звертайтеся до нас!

Послуги промислових альпіністів

У будівництві та при проведенні клінінгових робіт звичайні будівельники та прибиральники не завжди можуть самостійно виконати поставлене завдання через відсутність необхідних інструментів і небезпеки робіт на висоті. Без допомоги фахівців не обійтися, якщо:

– Є обсяги висотних робіт.

– Потрібно встановити лісу для будівлі нестандартної форми;

– Неможливо підійти на техніці близько до будівлі;

– Необхідно проводити будівельні або клінінгові роботи на великій висоті.

Тут Вам прийдуть на допомогу промислові альпіністи!

Користь промислового альпінізму

Промисловий альпінізм – дуже практичний вид послуг: працівники роблять роботу без споруди лісів і монтажу додаткових і допоміжних конструкцій. Це економний і універсальний спосіб виконання різних послуг на висоті. Тим більше, альпіністи не принесуть ніякої шкоди будівлі, на відміну від застосування додаткових конструкцій для виконання робіт.

Компанії промислового альпінізму надають такі послуги:миття вікон на великій висоті, прибирання фасадів, монтаж банерів, підняття конструкцій на велику висоту, усунення проблем на дахах будівель, допомога в знятті тварин з дерев, реконструкція пам’ятників архітектури, ремонт куполів.

Важливість професії

Варто зазначити, що для виконання послуг на висоті працівники повинні бути у відмінній фізичній формі і мати наряд-допуск до проведеного інструктажем, страхувальний спорядження, медогляд для допуску до верхолазних робіт. Кожному працівникові видаються страхувальні канати, каска та інше спеціалізоване спорядження. Ми, ТОВ “УкрАльп” зробимо роботу швидко і ефективно! Наші працівники також надають різні послуги з прибирання приміщень та фасаду: швидко, якісно, ​​недорого!

Top