Ви тут
Головна > Світ > Психологічні причини хвороб. Хвороби органів дихання

Психологічні причини хвороб. Хвороби органів дихання

Bronhit-Lechenie-bronhita1Біль, як відомо, є повідомленням того, що в організмі людини порушена певна функція, тобто больовий синдром можемо розглядати як сигнал SOS. Якщо ж людина не прислухається до свого емоційного стану і відмовляється чути крик про допомогу від душі, то поява тілесних недугів постає на варті психічного спокою, змушуючи особу щільніше зайнятись своїм самопочуттям.

Обмежуватись ковтанням жменями продукції фармації − неприпустима помилка, адже препарати знімуть поверхневі симптоми проблеми, а докорінно її суть так і залишиться не вивченою. Слід уважати на те, що внаслідок психологічного дискомфорту страждають найбільш вразливі точки організму, але певний зв’язок між емоційними стресами і тими чи іншими хворобами вже відслідкували спеціалісти з поп-психології і гріх не скористатись їх напрацюваннями.

Приміром, застуда, окрім підхопленого вірусу ГРВІ чи грипу, може свідчити про дрібні образи та даремні переконання. Негаразди серцево-судинної системи промовляють про надмірну небайдужість людини. До хвороб із характером відносять і недуги дихальної системи, такі як бронхіти, астма тощо.Asthma-disease

До слова, саме бронхіальною астмою зацікавились психоаналітики найперше, коли спробували простягнути ниточку між тілесними недугами і емоційними розладами. На їх думку, астматик має непрості стосунки із батьками, особливо матір’ю, а «корінь зла» сидить ще в дитинстві. Напади астми виникають через нерішучість, в основі якої відсутність впевненості у тому, що у будь-якій ситуації рідні підтримають.

Також астма загострюється у моменти суму й самотності, коли людина найбільше вразлива емоційно і конче потребує дружнього плеча. Внутрішні страхи і нездатність до самореалізації прориваються назовні невротичним дихальним синдромом, а якщо така поведінка стає нормою, то депресивна тональність характеру може відбитись і у решті проблем із дихальною системою.

На нервовий стан, роботу й дозвілля в оточені суперечок організм відгукнеться бронхітом, рівно як і на претензії та гнів, що його людина чавить в собі і не виказує нікому. Поп-психолог Лууле Віілма дослідила, що проблеми із дихальною системою в людини пояснюються браком свободи, можливо, внутрішньої. І якщо людина замість того, щоб відпустити від себе страхи і переймання, стримує їх зсередини, не звільняючи місце для позитивної енергії, починає задихатись від ваги негативу.

Жінка радить знайти вихід гніву й страхам, опанувати якесь із хобі, виплеснути темний настрій на полотно фарбами, у такий спосіб самореалізувавшись і позбувшись накопичень внутрішнього мотлоху. Тоді й дихатиметься вільніше.

Підготувала Олеся Товт

Top